570 views / 18 Ağustos 2014,Pazartesi / Yorum : 0

Günlük hayatımızda ya da belli dönemlerde eğitim alma durumumuz vardır. Özel eğitimciler, kurslar ve daha bir sürü yöntemle eğitim almak, bir şeyler öğrenmek mümkündür. Ancak zamanı olmayanlar için Android sınavlara hazırlanma eğitim setlerinden kuran öğrenmeye kadar birçok uygulamayla karşımıza çıkıyor. Bu uygulamalar sayesinde nerede olursanız olun cep telefonunuzdan uygulamaya girerek bu eğitimlerden faydalanabiliyorsunuz. İşe giderken, gelirken bir yerlerde çay içerken bu uygulamalarla ekstra zaman harcamadan ders çalışabiliyorsunuz. Birçok kategoride eğitim uygulaması sunan Android uygulamalarında her alanda bilgi alabilirsiniz.  Android markette bu uygulamalardan size en uygun olanı seçerek Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Android Tureng Sözlük uygulaması bilinen en kaliteli-Türkçe İngilizce sözlüktür. Artık android cihazlar için uygulaması da geliştirildi. Bilmediğiniz kelimeleri bu uygulamadan yararlanarak anında Türkçe’ye çevirebilirsiniz. İngilizce öğrenme 6000 kelime adlı uygulama da yine sözlük gibi İngilizceyi 6000 kelimede öğrenmenizi sağlayacak bir uygulama. Uygulamada derlenen en çok kullanılan kelimeler sayesinde akıcı ve anlaşılır bir İngilizce öğrenebilirsiniz.  Android Mantık Soruları uygulaması ile çok severek çözeceğiniz mantık soruları telefonunuza geliyor.  Grafik tasarım merakı olanlara da androidin sunduğu güzel uygulamalar markette mevcut. Android Photoshop 4u adlı uygulama tasarım yapmayı sevenlere photoshop öğrenmek isteyenlere uygun ücretsiz bir uygulama. İslami uygulamalar da markette yerini alıyor. Android Kur’an öğreniyorum adlı uygulama ile Kur’an öğrenmek isteyen herkes Android’in yardımını alabiliyor. Android Tüm Dersler Kpss adlı uygulama ile Kpss’ye hazırlanan herkes ders çalışabilir. Ücretsiz olarak Kpss’ye hazırlanabilir. Uygulama telefona yüklendiği için canınızın istediği her yerde uygulamadan faydalanabilirsiniz. Uygulamadan hem lisans hem de ön lisans kpss’ye hazırlananlar faydalanabilir.

Androidin hayatımıza soktuğu yenilikler eğitim alanında da kendini gösteriyor. Bu uygulamalar sayende istediğimiz her yerde ders çalışma, dil öğrenme ve Kur’an öğrenme imkânına sahip oluyoruz. Sizlerde kurslara zaman ayıramıyor ya da çok para harcamak istemiyorsanız bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Uygulamaları Google Play Storeden kolaylıkla indirebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olan bu uygulamalara ücretsiz olarak sahip olabilir, dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın