162 views / 29 Kasım 2014,Cumartesi / Yorum : 0

2014 Yılının En İyi Tabletleri

 

                                        Tablet Piyasası 2014 yılı içerisinde büyük ivme kazandı. Bunun nedeni ise kalıcı markaların atılım yapmalarından kaynaklandı. Lider konumunda olan büyük markalar, kendi modellerini en üst seviyedeki özellikleriyle beraber piyasaya sürdü. Durum bu şekilde olduğu için Tablet modelleri de haliyle kendini yeniledi. Peki nedir tabletleri bu kadar değiştiren? Nedeni çok açık aslında. Büyük markaların Telefon modellerine benzer akıllı fonksiyonları Tabletlere yüklemeye başlamalarından kaynaklanıyor. Şimdi bu Tabletlere göz atalım.

 

AppleiPadAir 2

 

Apple Tablet en önemli özelliği “ Tasarım” olarak dikkat çekiyor. Apple markasının kullanıcılara öncelikle tasarımla beraber kaliteyi sunmaya başlıyor. Hoş ekranı, dokunmatik olarak parmaklarınız daha yaklaşır yaklaşmaz hemen geçitlerin başlaması gibi özelliklerle beraber, Apple son zamanların en iyisi konumunda.

 

                                     SamsungGalaxyTab S

 

                    Bu tabletin en önemli özelliği “ Büyük ekran Tabletler arasında en iyisi olması.” Gerçekten ekranına yakından baktığınız zaman, bu tablet neden benim değil? Sorusunu yöneltirsiniz. Çünkü ekranının büyüklük derecesi ve modernize olmuş şıklığıyla beraber o kadar iyi ki, görenler büyüleniyor. OLED ekran özelliği sayesinde, keskinlik ve detayların parlak bir şekilde yansıması gibi özellikleri  sayesinde kendini ön plana çıkaran bir tablet.

 

                                 NvidiaShield En İyi Oyun Tableti

 

                      Oyun oynamak sizin için bir hastalık mı? İşte NvidiaShield bunun için üretildi. 8 İnç ekranı be oyunu adeta yaşıyormuş gibi oynatan ciddi ekran özellikleri sayesinde sizi içine alacak.

 

                                     GoogleNexus 9

 

               En İyi Android Tablet olarak kendini gösteriyor. 8.9 İnç ekran kalitesi aslında bazı şeyleri çok iyi özetliyor. Bununla da kalmıyor, keskin ekran görüntüleri, daha canlı ilerleme ve sorunsuz çalışma kapasitesi sayesinde Nexus bir harika.

 

                                           Microsoft Surface Pro 3

 

               En verimli tablet olarak belirlendi. Microsoft işlem hafızası ve uygulamalar arasında verimli geçişler gibi pek çok konuda çığır açmayı başardı.

 

                                              Lenovo Yoga Tablet 2 Pro

 

        Biri büyük yada dev bir ekran mı? Dedi. Evet 13.3 İnçlik ekran boyutuyla Yoga Tablet harbiden de kusursuz bir tasarım. Gerek ekran büyüklüğü, gerek Android anlamında hızlı işletim sistemi gibi canlılık kazandıran bir versiyon olması insanları büyülüyor.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın