26 views / 15 Nisan 2015,Çarşamba / Yorum : 0

Mobil platform alanlarındaki uygulamalarını devamlı olarak güncelleyerek yeni ve farklı özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam eden Twitter, bugün de yeni özelliğini kullanıcılarına sundu. iPhone 5s ile başlamış olan ağır çekim video furyası daha sanatsal videoların internet ortamında yer almasını sağlamıştı.

Çekmiş oldukları ağır çekim videolarını video paylaşım alanlarına yüklemek isteyen kullanıcılar ilk süreçte videolarının ağır çekim özelliğini kayıp ederek normal olarak yüklenmesinden dolayı bir takım sorunlar yaşamıştı. Sonrasında, video paylaşım alanları ağır çekim özelliği sayesinde kendilerini güncellemişti.

Bugün itibari ile ağır çekim videolara bir destek de dünyaca ünlü sosyal ağ olan Twitter’dan geldi. Kısa bir zaman önce video yüklemeye imkan tanıyan Twitter, artık ağır çekim videolarını direkt olarak yükleme desteğini kullanıcılarına sağlıyor. Ağrı çekim formatında çekilen videolar artık mobil cihazlardan da anlık olarak Twitter’a kolayca yüklenebilecek.

Bu özellik şu an sadece iPhone 6, iPhone 5S ve iPhone 6 Plus kullanan kişilere sunulduğunu belirtmekte yarar var. İlerleyen zamanlarda ağır çekim video yükleme desteğinin tüm Android telefonlara da sunulacağını düşünüyoruz.

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: ,

Bir Cevap Yazın