27.091 views / 14 Ocak 2014,Salı / Yorum : 1


Diğer adıyla anacak olursak “My Talking Tom” uygulaması bir oyundan ziyade size bir arkadaş oluyor. Oyun aslında eskiden 2000 li yılların başlarında oynanan sanal bebek oyununa çok benziyor. Oyunda size ilk olarak küçük bir kedicik veriliyor. Bu kediciği besliyor, uyutuyor, sevgi gösteriyor, okşuyor yani kısacası ona ilgi  göstererek büyümesini ve Tom olmasını sağlıyorsunuz. Siz ne kadar ile gösterirseniz Tom o kadar çabuk büyüyor. Bunun yanında kedinizi kişiselleştirebilir çeşitli kürk rengi şapka ve giyim gibi seçeneklerle onu özelleştirebilirsiniz. Tüm bunları yaparken Tom sizinle konuşacak. Duygularını söyleyecek ve ilgi bekleyecek. Tüm dünyaca ünlü olan bu oyunu sizin de denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. En güzel yanı da Benim Konuşan Tom ücretsiz bir oyun.

 

My Talking Tom İndir

 

    Bir “ Kedi” uygulaması olan Android oyun, son zamanlarda çocukların ilgisini daha fazla çekmiş durumda. Çocuklar Tablet ve Android telefon modellerinde bu uygulamayı severek oynuyor. My Talking Tom, çocukların görsel olarak oynamayı çok sevdikleri ve konuşan kedi olması bakımından zevkle oynanması bu oyunu daha çok sevilen bir hale getiriyor. Talking Tom, android telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

 

– Kedi  sizin el hareketlerinize göre geri dönüşüm yapar

 

– Siz konuştukça o da sizin dediklerinizi tekrar eder

 

– ses olarak ince ve oldukça değişik bir ses tonu vardır

 

– sanki sizle dalga geçiyormuş gibi bir ses tonu çıkartır

 

– Canınız sıkıldığı zaman, arkadaşlarınızla eğlenmek için bu güzel ve tatlı kediyi kullanabilirsiniz

 

My Talking kedi uygulaması şimdi yeni sürümünde ve daha canlı görsellikte. Hem de söylediklerinizi direk olarak algılama kapasitesine sahip. Bu tip bir oyunu oynarken gerçekten çok zevk alacaksınız. Kedi sizin ekrana dokunmanızla beraber değişik isteklerde bulunur. Yani siz konuşursanız o da konuşur. Ancak karnını doyurmanız gerekiyor. Eğer kedinin karnı doymazsa, size adeta surat asar. Bir insanın işini yapmadığınız zaman nasıl size surat asar ve moralsiz konuşursa, bu uygulamadaki kedicikte sizlere surat asar.

 

Karnı doyduğu zaman ise  suratı güler. Bu nedenle kediyi kızdırmamak gerekir. Tablette daha zevkli şekilde oynanabilir. Ekranı büyük Android uygulamalarda da çok daha keyifli bir şekilde oynanır. Kediyi ara sıra döve de bilirsiniz.

 

My Talking Konuşan Tom Oyunu İndir

 

 

 

 

Kaynak : Androidciyiz.net
“Android Benim Konuşan Tom Oyunu İndir” için 1 Yorum

Bir Cevap Yazın