2.316 views / 28 Mart 2013,Perşembe / Yorum : 0


Hepimizin içinde bir şeyleri parçalama ve yıkımı görme tutkusu mutlaka vardır. Angry Birds’in 3 Boyutlu versiyonuna benzetebileceğimiz Catapult King, iOS’dan sonra Google Play’e de çıktı. Bu büyülü dünyada mancınığınızla ve büyülü özellikleriniz ile bir şeyleri parçalamaya hazır olun.

Catapult King

Catapult King’in oynanışı gayet basit. Kısaca nişan alın, ipi çekin, bırakın ve olacakları izleyin. Bölümleri kalede bulunan tüm askerler ölünce tamamlayabiliyorsunuz. Bazen gücümüzün yetmediği yerlerde büyülü özellikler kullanarak da kaleyi al aşağı edebiliyoruz. Örnek vermek gerekirse bir büyü sayesinde tüm kaleyi bir kasırga alıp götürebiliyor. Açıkçası bu özellik gayet iyi fakat büyüleri çok fazla kullanamıyorsunuz. Eğer ki kullanmak isterseniz biraz para harcamanız gerekiyor.

Catapult King şu anda Türkiye’de indirilemiyor fakat oyunu aşağıdaki linkten ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. Oyun ücretsiz fakat şu günlerde gelenek haline gelen oyun içi bir çok satın alınabilir eşya bulunuyor. Yine de oyuna bir şans verebilirsiniz.

 

Catapult King 1Catapult King 2

 

indir

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın