262 views / 05 Aralık 2014,Cuma / Yorum : 0

Android Cihaz Yöneticisine Yeni Ayar

 

                     Cihaz Yöneticileri içinde telefonların bütün bilgileri saklıdır. Yani tipik bir yönetici özelliği. Aynı zamanda akıllı telefonları yine akıllı bir şekilde yürütmenin en kısa yolu da bu uygulamalardan geçer. Cihaz yöneticileri için artık yeni bir sürüm ve güncelleme geliyor. Yani cihazı günceleştirdikten sonra telefonunuz yeni bir özellikte olacak.

Cihaz Yöneticileri, Android, facebook, Sürümler, Güncelleme

1.3.8.ci Sürümünde olacak olan Uygulama sayesinde kısa zamanda daha çok özellik bir arada tutulmuş olacak. Güncelleme çok yakın bir zamanda yüklenmiş olacak. Güncelleme yapıldıktan sonra, cihaz yöneticisi yeni bir özelliğe kavuşuyor. Özellik ise şu şekilde; “ cihaz yöneticisini dilediğiniz zaman kitleme hakkına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda bununla da bitmiyor. Diyelim ki telefonunuz kayboldu veya bir yerde düşürdünüz ama arıyor arıyor bulamıyorsunuz. Bu tip durumlarda tel yapılması gereken, cihaz yöneticisi kısmına bir kişinin numarasınız giriyorsunuz. Bu kişi zaten sizin yakınınız olur. Telefon kaybolduğu zaman otomatik olarak o numara aranıyor ve bilgi veriliyor.”

 

İşte bu tip özelliklerde olacak olan yeni güncelleme sayesinde akıllı telefonlar çok daha akıllı oluyor. Yani kaybolduğu zaman bile yine kendini buldurmuş oluyor. Böylesine çılgın bir özelliğin telefonlarda güncelleme sonrasında gelecek olması gerçekten sevindiriyor. Artık Cihaz Yönetici kısmını çok daha aktif bir biçimde ve daha çok özeliklerde kullanmış olacaksınız.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın