1.737 views / 21 Eylül 2014,Pazar / Yorum : 0


Yoğun iş temponuz yüzünden dizinin yarısında sızıp kalanını kaçırıyor musunuz? Veya  yolda geçirdiğiniz vakti sevdiğiniz dizileri izleyerek mi geçirmek istiyorsunuz. Bunun çözümü çok basit. Sizinde İndireceğiniz dizi izleme uygulamaları ile istediğiniz her yerde akıllı telefonunuzdan dizi izleyebilirsiniz. Yazımızda bazı dizi uygulamalarını sizler için derledik gelin birlikte göz atalım.

HD Dizi İzle

400’den fazla yerli ve yabancı diziye ulaşabileceğiniz HD Dizi İzle uygulamasını telefon ya da tabletinizde rahatça kullanabilirsiniz. Türk dizilerine yayınlanma saatlerinden birkaç saat içinde uygulama üzerinden de ulaşılabiliyor. Bu dizilerin çoğunda HD ve 720p seçenekleri mevcut. HD Dizi İzle uygulamanın Pro versiyonunu alırsanız reklamlardan da kurtulabilirsiniz.

Yabancı Dizi Izle HD

Yabancı dizileri seviyorsanız bu uygulama hoşunuza gidecektir. İçeriğinde yaklaşık 200 diziye ulaşabileceğiniz uygulama kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip. Bu dizileri kategorilerine göre de seçmenize imkan tanıyan uygulama aynı zamanda izleyeceğiniz diziyi farklı kalite ayarlarında izleyebilme imkanı da sunmakta. Çok yüksek bir güncelleme hızına da sahip olan uygulama herhangi bir web sitesi ile bağıntılı çalışmamakta.

IMDb

Sinema deyince aklımıza gelen ilk platform elbette ki IMDb oluyor. Çok kapsamlı bir platform olan ve açılımı Internet Movie Database yani Internet Film Veritabanı olan IMDb’nin bir de Android uygulaması var. Bu uygulama ile 1.5 milyondan fazla film ve 3 milyondan fazla oyuncu, yapımcı, yönetmen gibi çalışanlardan oluşan veritabanına ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden filmlere ve dizilere puan verebilir yorum yapabilir Facebook’ta paylaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden filmlere ait fragmanlar izleyebilir, diğer insanların yorumlarını okuyabilir, en iyi film listelerinden ilginizi çekene bakıp yeni filmler keşfedebilirsiniz.

Viki

Bir başka eğlence uygulaması olan Viki ile birçok video yayınını izleyebileceğiniz gibi TV programları filmler gibi içerikler yer alıyor. Bu uygulamanın en güzel özelliği istediğiniz videoları 150’den fazla dile tercüme etmesi. Uygulama videolara gerçek zamanlı yorum yapabilme Facebook entegrasyonu ile arkadaş davet etme ve video paylaşma Twitter’dan favorileriniz paylaşma gibi özelliklere de sahip. Kore dizilerinden animelere NBC programlarından Bollywood filmlerine kadar geniş kapsamlı içeriğiyle öne çıkan uygulama film ve dizi tutkunlarının hoşuna gidecektir.

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın