1.532 views / 18 Ağustos 2013,Pazar / Yorum : 0


Tank oyunu sevenlere Android için geliştirilmiş 1941 Frozen Tank size göre güzel bir oyun. Oyun tamamen ücretsiz olup ücretli versiyonlarında mevcut. Ücretsiz versiyonunda reklamlar biraz can sıkabilir daha sonra yayınlayacağım bir uygulama ile reklamlardan rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Sıra tabanlı strateji oyununda, tanklar belli noktalara sınırlı hareket kabiliyetleri bulunmaktadır. Daha sonra düşman tanklarının saldırmasıyla oyun daha keyifli bir hal alıyor. İşler başlarda kolayken gittikçe zorlaşıyor. Oyun ilerledikçe bu sefer devreye uçaklar giriyor. İyi bir strateji belirleyip rakibe öyle saldırmaktan başka çare yok.

1941 Frozen Tank Oyununda multiplayer desteği mevcut. Üç kişiye kadar destek verilebiliyor. Alman Birliklerini komuta ediyorsanız, Sovyetleri bekliyorsunuz. 1941 Frozen Tank Oyununun en önemli artısı Türkçe dil desteği. Ancak Ücretsiz sürümde başta söylediğimiz bol reklam ve hata onarmalar siz sıkabilir. Türün meraklısı için denenmeye değer bir strateji ve savaş oyunu.

indir

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın