2.104 views / 24 Mart 2013,Pazar / Yorum : 0

Frontline Commando, ücretsiz olarak Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarına sunulan üç boyutlu bir savaş oyunu. Oyunda yönettiğimiz karakter ile düşman askerlerini ve araçlarını yok etmeye çalışıyoruz. Oyun kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli üç boyutlu grafikleri oldukça oynanabilir bir oyun ortaya çıkmasına neden olmuş. Oyun içerisinde yok ettiğiniz düşmanların ve düşman araçlarının birer puanı var.

frontlinecommando

Oyun ekranında anlık olarak bu puanları görebilirsiniz. Daha sonra bu biriken puanlarınız ile karakterinize yeni cephanelikler ve özellikler kazandırabiliyorsunuz. Oyunda ekstra olarak düşünülmüş ödüller de var. Eğer yok ettiğiniz düşman veya araç daha önceden özel olarak seçilmiş ise sınırsız mermi, sınırsız güç gibi süreli özellikleri kullanabiliyorsunuz. Oyun içerdiği kaliteli görsel efektler ve ses dosyaları nedeni boyut olarak yüksek; 120 MB civarında. Oyun Google Play Store’da büyük bir başarı göstererek ilk yayınlandığı günden bugüne kadar toplamda 10.000.000′dan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Ve bu indirmeler sonucunda oyuna puan veren yaklaşık 500.000 Android cihaz kullanıcısından ise ortalama 4.6 puan almış durumda.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanara Frontline Commando oyununu ücretsiz olarak Google Play Store sayfasından cihazınıza kurabilirsiniz. Oyunun tanıtım videosunu izleyerek de oyun için görünüm ve grafikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

indir

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın