7.010 views / 23 Ocak 2014,Perşembe / Yorum : 0


Güncelleme – Kim Milyoner Olmak İster Android oyunu İndir

 

  Android için yapılan uygulamalar, belirli gün geçtikten sonra güncellemeye tabii tutulur. İşte bu nedenle insanlar güncelleme yapmak zorundadır. Telefonda olan oyunlara güncelleme geldiği zaman, insanlar bazen nasıl yapılacağını, yada mevcut olan oyun üzerinde  hata çıktığı zaman nasıl çözüm yapılır? Bu gibi sorulara maalesef cevap bulamıyor.

 

Kim Milyoner Olmak İster oyunu da, Android telefonlar için gerçekten günce ve eğlenceli bir oyun türü.  Ancak oyun geçen gün güncelleme yaşadı. Bu güncellemeden sonra oyun içinde bazı aksaklıklar meydana geldi. Ama bu durumdan dolayı endişe duymamak lazım. Çünkü “ Google Play” üzerinden yada aşağıda vereceğimiz Link üzerinden bu uygulamayı kolayca indirerek güncelleme yapılabilir.

 

Eğlenceli bir oyun türü olan ve daha çok bilgi ağırlıklı olduğu için insanlar tarafından merakla oynanan bu oyunu şimdi daha çabuk ve hızlı bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.

 

 

 

yukarıdaki Link üzerinden oyunun yeni sürüm formatını indirin. İndirdikten sonra zaten size verilen talimatlarla beraber kurulum da hemen gerçekleşir. Oyunsuz kalmamak için bu şart. Kim Milyoner Olmak İster yarışması, TV’de yayınlandığı zaman insanlar sorulan soruları kendileri herkesten önce bilmek için adeta yarış içine giriyor. İşte ANDROİD içinde oynandığı zamanda bu gibi yarışlar başlar. Yeni güncelleme yaptığınız zaman, oyunun daha da görsellik kazandığını ve bu sayede oyun içindeki bilgi içerikli soruların çok daha gelişim gösterdiğini görmekteyiz.

 

Android Uygulamaları arasında meydana gelen bu gibi güncellemeler de, hemen yapılması gereken durumlardan birisi, oyunu tekrar indirin ve kolayca güncelleme yapın. Güncellemelerden sonra hızlanma ve donmadan oyunu tekrar tekrar zevkle oynayacaksınız.

 

Milyonlarca kişi tarafından izlenen ve televizyon ekranlarının en popüler bilgi yarışması olan kim milyoner olmak ister artık cep telefonunuzda. Akıllı telefonunuzda binlerce soruyla kıyasıya mücadele edecek ve 1 milyon TL alabilmek için yarışacaksınız. Kim Milyoner Olmak İster oyununu ücretsiz indirmek için alttaki bağlantıya tıklayınız.

 

 

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasını Cep telefonuna İndir

 

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın