48 views / 12 Ocak 2015,Pazartesi / Yorum : 0

Mobil Kayak Sezonu

 

                         Evet başlığı okuduğunuz zaman yanlış okumadığınızı bilin. Çünkü kış sezonunda kayak yapmak büyük bir zevk. Mobil Kayak yada “ Tekno Kayak” olarak, Android uygulamalarda kayak sezonu başladı. Android telefonlar ve tabletlerde kayakla ilgili birçok uygulama yer alıyor. Örneğin kış sezonunda kayak yapmak için bir yerlere gitmeye karar verenler, hava durumu yada şuan fırtına gibi etkenlerden dolayı kayak izni olup olmadığı konusunda bilgi alacakları yeni platformlar uygulama olarak kurulmuş durumda. İşte sizlere özel birkaç uygulama;

 

OnTheSnow’s Ski & Snow Report

 

                        Bu uygulama tam anlamıyla size göre. Çünkü uygulama sayesinde tam olarak 2 bin kayak merkezinin hava durumu anında öğreneceğiniz bilgilerle sizlerle. Artık kış aylarında kayak için madur olmak yerine, hemen bu programı edinin ve 2 bin kayak bölgesinin durumuna anında göz atın.

 

                              iTrailMap

 

                      kayak bölgelerinin haritalarını gösterir. Aynı zamanda program içinde özel arama yapmanız için ayrıca bir özellik var. Bu özelliği kullanarak en rahat biçimde arama yapar ve kayak bölgelerinin nerede olduğuna dair bilgiler toplayabilirsiniz.

 

                                Realski 2.1

 

                     İşte size süper bir uygulama. Kayak yapmak için yüksek bir tepeye çıktınız. Hemen bu uygulamanın kamerasını açın ve en iyi hareketleri yaparken çekin, yer bildirin. İnsanlar size imrenecek.

 

                                  Ski Tracks

 

Bu uygulama sayesinde o gün nasıl kaydınız, hangi yamaçlarda bulundunuz ve hangi bölgede nasıl takıldınız gibi kısa bilgiler verir. Bunuda GPS sayesinde yapar.

 

                                       Wikipad

 

           Kayak yapmaya gidemedim “ Of” ne yapacağım demeyin. Hemen bu oyunu indirin ve sınırzız kayak yapma eğlencesine erişin.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın