2.656 views / 24 Mart 2013,Pazar / Yorum : 0

Go dev Team tarafından ücretsiz olarak sunulan Next Launcher uygulaması ile Android cihazınıza 3D görünüm katın.Android Next Launcher 3D ücretsiz versiyonunda bazı özellikleri kapalı durumdadır.Go dev bir nevi dene “beğenirsen alırsın” gibi bir düşünce ile ücretsiz versiyonunu çıkarmıştır.Ücretsiz versiyonunda 3 tane deneyebileceğiniz tema mevcut.Dışarıdan tema yükleme işlemi ise ücretsiz versiyonunda mümkün değil.

Next Launcher full versiyonunu 15,99 $ gibi bir ücret ödeyerek  kapalı olan özelliklerini açabilirsiniz.

Stereoscopic Ekran Önizleme:
Ekran değiştirme göz kamaştırıcı animasyon ile çarpıcı 3D ekran önizleme,ekran ekleme, ana ekran ayarlama ve bir saniye içinde herhangi bir ekran silmenizi sağlar.

Next-Launcher-3D-Trial-Version-buyuk

Çoklu uygulama seçimi:
Uygulama menüsünde sağ altta bulunan “aşağı ok”iconuna tıklayarak ana ekrana birden çok uygulamayı kısa yol olarak atmanızı sağlar.Aynı zamanda menüde hızlı silme işlemi olarak uygulamayı uzun tıkladıktan sonra telefondan uygulamaları silebilirsiniz.Uygulama menüsünde ayrıca uygulamarı ad,boyut ve son yükleme zamanına göre sıralayabilirsiniz.

Telefonunuzu 3D temalar duvar kağıtları ve iconlar ile özelleştirebilirsiniz.Klasör ve uygulama kısa yol ekleyebilirsiniz.

indir

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın