3.633 views / 06 Ocak 2013,Pazar / Yorum : 0


İnternet ile SINIRSIZ müzik dinlemenin keyfini çıkarın !!!

Bu uygulama ile yapabilecekleriniz.

+ İnternet üzerinde müzik/şarkı/sanatçı arama
+ Kendi şarkı listenizi/çalma listenizi oluşturma
+ Telefon hafızasında müzik saklama ihtiyacı olmaksızın İNTERNET üzerinden müzik dinleme
+ İstediğiniz şarkıya/müziğe anında ulaşma
+ Çalma listesi/Şarkı listesi oylama, düzenleme, …

İnternet ile SINIRSIZ müzik dinlemenin keyfini çıkarın !!!

Online Müzik HD 1
Not: Online Müzik HD uygulaması, Online Müzik uygulaması ile benzerdir. Cihazlarında GPS modülü olmayan kullanıcıların (genellikle tablet kullanıcıları) Google Play’de uygulamayı görememelerini söylemeleri üzerine bu uygulama yapılmıştır. Diğer uygulamadan bir farkı yoktur.

Uygulamayı ücretsiz tutabilmek için uygulama içinde malesef bazı reklamlar göstermek zorundayız. Bu reklamlar reklam kısayolu, bildirimler ve görsel reklamlar tarzındadır. Uygulamada kullanılan çoğu izin bu reklamlar içindir.
Önemli Uyarı:
Uygulamada kesinlikle virüs YOKTUR. Bazı antivirüsler uygulamadaki reklamları virüs olarak gördüğü için uyarı vermektedir. Ayrıca Online Müzik HD, uygulamada listelenen müziklerin hiçbirini sunmamaktadır. Tüm müzikler şarkıcı/sanatçı fanları tarafından Youtube veya Dailymotion gibi sitelere yüklenmiştir. Eğer uygulamada görülen bir içeriğin bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız bahsedilen websiteleri ile iletişime geçiniz. Bu websitelerinden içerik kaldırıldığı anda otomatik olarak Online Müzik HD uygulamasında da görünmez. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

buton

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın