2.086 views / 10 Mart 2013,Pazar / Yorum : 0

Reckless Racing 2 android oyunu ile küçük arabalar ile eğlenceli bir araba yarışı oyunu oynayacaksınız. Kuşbakışı bir oyun kamerası olan bu oyunda rakiplerinizi geçmeye çalışacaksınız. Bazen kırda bazen asfaltta bazen de toprakta yarışlar yapacaksınız ve hepsi birbirinden keyifli yarışlar yapacaksınız.

unnamed-42

Oyunda ayrıca kariyer modu bulunmakta. Bu modda yaptığınız başarılar ile yeni kilitler açabilirsiniz. Yeni arabalar ve arabalarınızı güçlendirmek için bu modu oynamalısınız. Bunun yanında aksiyon modu da var. Bu modda 40′tan fazla bölüm bulunmakta. Oyunlarda sizi etkileyecek bir çok farklı durumda var. Bazen yollar kaygan olacak sızı zorlayacak bazende benzeri engeller karşınıza çıkacak. Oyunda yaptığınız puanları yüksek puanlar tablosunda görebilir ve yerinizi öğrenebilirsiniz.

 

Ayrıca oyunda arabaları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Jantlar, lastikler ve daha fazlasınızda ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu güçlendirmeler ile performansınızı da arttırabilirsiniz. Oyunda bir farklı mod olarak online modu bulunmakta. Arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayabilirsiniz yani ve daha fazlası bu oyunda.

Oyunun tanıtım videosu

Hemen android platformundaki cihazınıza Reckless Racing 2 android yarış oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve bu güzel yarış oyunundan keyif alabilirsiniz.

 

indir

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın