195 views / 03 Eylül 2014,Çarşamba / Yorum : 0

Artık hepimizin elinde birer akıllı telefon bulunmasıyla birlikte neredeyse akıllı telefonlar bilgisayarlarımızın bile önüne geçmiş durumda oldular. Artık akıllı telefonların internet ile birleşmesiyle sosyalleşmemiz için geriye kalan tek şey kullanmamız gereken uygulamalar oldu Hayatımızın her alanında bize fırsatlar sunan teknoloji artık bizi yakın, uzak bütün sevdiklerimizle de bir araya getirebiliyor. Şimdi size bu yönde olan iki program hakkında bilgi vereceğim.

Tango; dünyanın neresinde olursak olalım bizleri ailelerimiz, arkadaşlarımız ve bütün tanıdıklarımızla bir araya getirebilen, oldukça eğlenceli, kullanımı çok basit olan ve ücretsiz bir şekilde görüntülü konuşabileceğimiz bir sohbet uygulamasıdır. Android sisteminin yanı sıra İOS ve Windows phone sistemlerinde de kullanılabilen bir programdır. Bu uygulama içinde bulundurduğu çapraz platform desteği sayesinde tüm kullanıcıları birbirlerine bağlayabilme özelliğine sahiptir. Bunları kullanabilmek için tek yapmanız gereken şey tangoyu telefonunuza indirmek olacak. İndirdiğiniz andan itibaren nerede olursanız olun tango uygulamasını kullanan dilediğiniz arkadaşınızla veya ailenizle ücretsiz bir şekilde sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bu uygulama kullanıcılara ücretsiz olara görüntülü görüşme yapabilmelerini sağlamakta olan bir uygulamadır. Tüm dünya da çok yoğun ilgi gören ve milyonlarca kullanıcısı olan bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza ilk kurduğunuz zaman ev ya da cep telefon numaranızı girerek kayıt yaptırmanız ve kendinize ait olan bir kullanıcı hesabı açmanız gerekmektedir. Uygulamayı kurduktan sonra rehberiniz de olan bütün kişilerle görüntülü görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Bütün sevdiklerinizle sizi bir araya getiren bu uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Chat On; İnternet bulunan bütün android işletim sistemli akıllı telefonlarımız da kullanabileceğimiz ve samsung telefon kullanan bütün kişilerle ister görüntülü ister görüntüsüz konuşabileceğimiz bir android uygulamasıdır. Samsung telefonların içerisinde bulunan bu uygulamayı Samsung ID niz ile oturum açarak aktif hale getirebilirsiniz. Cahat On uygulamasının Apple messagesden farkı ise Apple messages de apple kimliğini ihtiyacınız varken bu uygulamayı Samsung ID niz olmadanda kullanabilirsiniz. Chat on uygulaması ile ücretsiz olarak konuşabilir, ücretsiz olarak görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Yine ücretsiz olarak video paylaşma, mesajlaşma, fotoğraf paylaşımı ve yer iminde bulunabilirsiniz.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın