1.555 views / 08 Ocak 2013,Salı / Yorum : 0


Android cihazınızı uzaktan kontrol edin!

Orijinal Samsung cihaz yazılımına sahip Samsung mobil cihazınızı, ücretsiz TeamViewer QuickSupport uygulamasını kullanarak uzaktaki bilgisayarınızdan kontrol edin! Samsung mobil cihazıyla ilgili yardıma ihtiyacı olan iş arkadaşlarınıza, arkadaşlarınıza ve ailenize artık uzaktan teknik destek sağlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde bilgisayarınızdan metin mesajlarını düzenleyebilir, e-posta hesabınızın ayarlarını kontrol edebilir veya tüm diğer uygulamalardaki sorunları giderebilirsiniz.

Değiştirilmiş cihazlar veya orijinal olmayan Samsung donanım yazılımları ile ilgili tüm sorularınız için destek birimimize başvurabilirsiniz (www.teamviewer.com/help)

TeamViewer QuickSupport 1

Diğer özellikler:
• Samsung mobil cihazlara tüm Windows, Mac veya Linux bilgisayarlardan TeamViewer ile erişebilirsiniz.
• Çalışanların Samsung mobil cihazlarıyla ilgili tüm soruları için IT departmanları ile hızlı ve kolay destek sağlayabilirsiniz
• Metin mesajlarını düzenlemek, e-posta hesabınızın ayarlarını kontrol etmek veya tüm diğer uygulamalardaki sorunları gidermek için mobil cihazınızı bilgisayarınızdan rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
• 256 Bit AES (Gelişmiş Şifreleme Standardı) Oturum Anahtarı ile güvenli bağlantı kurabilirsiniz
• Uygulama, üzerinde orijinal Samsung Android donanım yazılımı (Android 2.3 veya üstü) çalışan Samsung mobil cihazlar ile uyumludur.
• Uygulama ücretsizdir!

TeamViewer QuickSupport 2

Hızlı Kılavuz:
1. Uygulamayı indirin ve başlatın.
2. Karşı tarafta, örneğin destek teknisyeni tarafından TeamViewer’ın tam sürümü ilgili bilgisayara indirilmelidir (indirme işlemi www.teamviewer.com adresinden gerçekleştirilir).
3. TeamViewer’ın tam sürümünü kullanan, güvenilir iş ortağınıza QuickSupport ID (Hızlı Destek Kimliği) bilginizi verin.
4. Güvenilir iş ortağınızın cihazınıza bağlanmasına izin verin.

buton

 

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın