3.154 views / 10 Mart 2013,Pazar / Yorum : 0


Truck Parking 3D android yarış oyununda ağır araçları sürme keyfi çıkaracaksınız. Yani kamyon ve tarzı araçlar oyunda bulunmakta. Bu kamyonları Amerika yollarında gezdireceksiniz. Oyunda sizden istenen yerlerden geçerek istenilen yere park etmektir. Benzersiz sürüş keyfi yaşayacağınız bir oyun sizleri bekliyor.

unnamed-241

Oyunun adından da belli olacağı gibi grafikler 3 boyutlu şekilde düzenlenmiş. Bu yönden de güzel bir oyun sizleri bekliyor. Kamyonunuz ile inşaat alanına malzeme taşıyorsunuz diye düşünebilirsiniz. Belki aranızdan bazılarının olmak istediği meslek olabilir. Ayrıca oyunda istediğiniz kadar süre yok tabikide. İstenilen yere malzemeleri götürmeniz için size işinize göre değişik süreler veriliyor. Bu süreler içinde götürmeniz gerekiyor. Oyunda 100′den fazla görev bulunmakta. Bunların hepsini tamamladığınızda oyunu bitirmiş olacaksınız. Oyundaki kontroller ise hassas olarak ayarlanmış. Eğer isterseniz bunu ayarlayabilirsiniz. Oyunda ayrıca vites kutusunuda siz yönetiyorsunuz. Ekranınızın sağ üst tarafından vites bölümü bulunmakta.

 

Oyunun videosu

 

Hemen android işletim sistemli cihazınıza Truck Parking 3D android oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu yarış oyunu size kendini bağlayacak gibi görünüyor.

 

indir

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın