406 views / 17 Haziran 2014,Salı / Yorum : 0

Efsane Android oyunu Angry Birds fırtınası devam ediyor. En son Star Wars temalı bir Angry Birds oyunu görmüştük. Yapımcılar şimdi bu serinin 2. Oyununu çıkarmış durumda. Bu oyunu Premium olarak indirmek için yazıyı okumaya devam etmelisiniz. Kurulumununu da anlatacağım merak etmeyin.

Oyunun temel yapısı değişmiyor, değişen tek şey görsellik. Star Wars temasına uygun şekilde oyun aynı uzayda geçiyormuş gibi ayarlanmış. Bu da Star Wars hayranları için bulunmaz nimet. Arkaplanlar da Star Wars’a özel şekilde dizayn edilmiş. 2. Oyunuyla yeni özellikler ve bölümler eklemekten de kaçınmayan yapımcılar ortaya gayet güzel bir Angry Birds oyunu çıkarmışlar. Eğer sizde Angry Birds heyecanına kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız en son çıkan Angry Birds Star Wars II v1.5.1 Premium versiyonunu indirmelisiniz. 46 MB’lık bir dosya ile kurulan oyun, kısa sürede oynamanıza hazır hale geliyor. 2 farklı alternatifden verdiğim indirme linkini hangisi uygunsa onunla indirip oynayabilirsiniz.

Kurulum diğer Android oyunları gibi, indirdiğiniz APK dosyasını yüklüyorsunuz ve biraz bekliyorsunuz. Telefon her şeyi hallediyor, size de Angry Birds Star Wars 2 heyecanına dahil olmak kalıyor.

Angry Birds Star Wars II d

Angry Birds Star Wars II dsAngry Birds Star Wars II v1.5.1 Premium Android APK indir

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın