109 views / 02 Aralık 2014,Salı / Yorum : 0

Bilgisayara VİBER Yükleme

 

                        VİBER uygulaması bilindiği üzere dünya üzerinde tanıdıklarınızla bedava olarak görüşme hakkı sunar. Telefonlarda İnternet paketiniz olduğu zaman sınırsız olarak doyasıya konuşma yaparsınız. Ancak Bilgisayara VİBER Yüklenir mi? Soruları geliyor. Elbette bu mümkündür. Eğer VİBER hesabınız daha önceden varsa direk olarak yükleme yaparsınız. Ama Bilgisayarda kullanmak içinde birtakım şartlar var.

 

Öncelikle http://www.viber.com/products/windows/ siteye girmeniz lazım. Anasayfa da yer alan “Windows” seçeneğini kullanın ve kolay bir indirim yapın. PC iner inmez yükleme yapabilirsiniz. O sırada sizi zaten kendisi yönlendirme yapacaktır. Hesap bilgilerinizi ve numaranızı yazdığınız zaman telefonunuza bir kod gelecek. Siz bu koda buraya girdiğiniz zaman artık kullanım yapabilirsiniz. Ancak bir tek şartla; “ Telefonunuzda bu uygulamanın aktif halde bulunması gerekiyor.”

 

Eğer akıllı telefonunuz da bu uygulama yoksa Bilgisayarda size bir bildirim gelmez. Ancak aktif halde kullanım yapıyorsanız kesinlikle rahat şekilde kullanırsınız. Telefon rehberinizde yer alan numaraları Bilgisayardaki uzantı da görerek onlarla sohbet edebilir ve size gelen görüntülü arama tekniğinden yararlanarak canlı sohbetler yaparsınız. Kamerayla da bu şekilde görüşmek gerçek oluyor. Kamera tekniğini ve uygulamanın size sunduğu beleş özelliği kullanarak, size uzak olan arkadaşlarınız ve özel kişilerle sanki yanınızda konuşuyormuş gibi konuşmalar yapın.

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: , ,

Bir Cevap Yazın