125 views / 26 Kasım 2014,Çarşamba / Yorum : 0

En İyi Kitap Okuma Programları

Günümüzde maalesef kitap okuma alışkanlığı neredeyse yok durumuna geliyor. Yabancı Milletlere göre durumumuz hiç iç açıcı değil. Yeni nesil de bu konuda kötü. Ancak Tabletler ve Akıllı telefonlar üzerinden kitap okuma alışkanlığı oluşmaya başladı. İşte bu sevindirici bir durum. Peki Kitap Okuma Programları hangileri, yada hangi program size daha çok yarar bir bakalım.

Kindle

Amazon tarafından geliştiren bu uygulama, içerisinde birçok özel seçeneği sunar ve bu sayede kitap okumak daha çok eğlenceli bir hal alır. Kindle sayesinde, tabletlerinizde gözleriniz bozulmadan kitap okuma alışkanlığı kazanacaksınız.seçenek olarak önünüze binlerce kitap menüsü gelecek ve sizde seçerek hangisini isterseniz okuyacaksınız. Şimdi düşünce olarak, kalın kitapları ele alarak saatlerce okumak haliyle sıkıcı geliyor. Durum bu şekilde olduğu içinde, Tablet üzerinden dokunmatik formatta sayfalar arası geçiş yapma özgürlüğünü de kullanarak, çok rahat bir biçimde kitap okunabiliyor. Durum bu şekilde olduğundan Kindle uygulaması genel olarak tavsiye edilmeli.

Android, IOS, Windows Phone ve Blackbeery modellerine rahatça kendi sistemlerinden indirme yaparak, kalın kitaplar yerine ufak ciltlere benzer bir biçimde kitap okumuş olacaksınız. Ayrıca bu işle çok ilgilenenler aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilir.


Calibro Basic E-Kitap Okuyucu
Kitap okumak için kolay arayüz ve istenileni çabuk bulma özelliğiyle beraber bu uygulamayı çok seversiniz.
Calibro Touch Lux e-Kitap Okuyucu
Bu yeni uygulama da, gözü yormaması ve okuyucuyu dinlendirmesi bakımından , tüm zamanların en gereken okuyucusu olarak dikkat çekiyor.Bu tarz uygulamalar sayesinde, yanınızda kalın kitaplar taşımadan, dilediğiniz yerde tableti açın ve doyasıya kitap okuyun.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın