134 views / 14 Ocak 2015,Çarşamba / Yorum : 0

                                                Galaxy Mini Türkiye

 

                 SAMSUNG markasının en gözde modellerinden olan ve değerini asla kaybetmeyen Galaxy Mini, Türkiye üzerinde fırtınalar estirmeye devam ediyor. Çünkü modele yönelik bir  site kuruldu ve bu site içerisinden en son oyunlar, mükemmel uygulamalar ve diğer sitelere gerek kalmadan yeni çıkan uygulamaları indirmeniz için bu site yeterli olacak. Mini modeli gerçekten Türkiye de kullanıcı sayısını arttırarak devam ediyor.

 

Telefonunuza uygun olan bütün uygulamaları, oyunları ve gelen yeni güncellemeleri anından öğrenmek için siteye bakmanız yeterli. Çünkü telefonla ilgili olan bütün haberler güncel olarak yer alıyor. Bu nedenle telefonunuz için yer alan bütün haberleri, uygulama ve formatları anında öğrenmenin en etkili yolu bu platform. Ayrıca telefona yönelik yurt dışı yeni özellikler, modelinizle neler yapılacağına dair bütün formatları bulabilirsiniz.

 

Galaxy Miniye yönelik olan arızalarınız ve herhangi bir hata vermesi gibi durumlarda, platforma bakın ve orada ne gibi yorumlar yapılmış bakarak çözün. Çünkü telefonu kullananlar bu platforma altında sürekli aktif durumda. Aynı zamanda “ Google Plat Stero” içerisinde yer alan uygulamalar ve telefon için gelen yeni format uzantılarına kadar bulmak da hem kolay, hem de bilgili olmak daha mümkün.

 

Telefona format atmak, APK Uzantılar yüklemek, ROM Yükleyici ve ROOT Ayarlarının yapılmasına kadar birçok yeni özelliklere ulaşmakta sizin için zahmetsiz olacak. Mini modelinizi daha yarayışlı ve diğer zamanlardaki gibi olumsuz kullanmaya artık son. Siteye girin ve birçok yeni bilgiyle hemen çözümlere ulaşın.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın