26 views / 02 Şubat 2015,Pazartesi / Yorum : 0

Haftanın Android Oyunları Sizlerle

 

               Android Oyunları son zamanlarda gerçekten hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Yeni oyunlarda daha çok görsellik, daha çok teknik kapasite ve oynarken asla sıkılmayacağınız türden oyunların olduğunu görmekteyiz. Sizler için bu hafta içinde en çok aranan ve indirilen bazı popüler oyunları sıraladık.

 

1 Sprinkle Junıor

 

                        İşte size tam anlamıyla eğlenceli ve süper bir oyun. Oyun içindeki oyuncuların görünüşleri ve şekilleri bile zaten farklı. Aynı zamanda zamana karşı değil de, seviye atlamak için Suyu çok uygun bir şekilde kullanmanız gerekecek. Bunu yaparken de dikkatli olmanızın yanı sıra, suyu etkili ve güçlü kullanmak gerekiyor.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediocre.sprinklejunior

 

2 DR Panda Oyunu

 

             Bu oyunu oynarken çocuklarınız özelikle çok fazla zevk alacak. Çünkü oyun içerisindeki amaç ve oyunun farklı boyutlarda olması önemli. Çocukların eğitimi ve çocuklara oyun sayesinde yeni şeyler öğretme gibi durumlar bu oyun içerisinde yer alıyor. Hemen indirin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.tribeplay.drpandalite

 

3 DRAGON MANİA

 

                     Ejderhalar geri dönüyor. Filmlerde izlediğiniz veya Çizgi filmlerde daha sıklıkla rastlanılan bu oyunu akıllı telefonlar üzerinde artık oynamak mümkün.

 

Oyun oldukça zor olmasına rağmen, tam 100 farklı Ejderha geliştirebileceğiniz bir oyun olmasından dolayı oldukça iyi seviyede. Ayrıca bu Dragon oyununda yapılması gerekenler bellidir. Sürekli yeni bir seviyede olacak olan Oyuncuları geliştirmekten kaynaklanır.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDOHM

 

Android Oyunlar  arasında bu hafta içinde insanlar tarafından en çok aranan ve indirilerek güzel yorumlar alan oyunlar bunlardır. Sizde size hitap eden oyunları indirin ve büyük bir zevkle oynayın.

 

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın