614 views / 11 Şubat 2014,Salı / Yorum : 0


HTC’nin heyecanla beklenen yepyeni amiral gemisi HTC M8’in mini modeline ilişkin meydana geldiği iddia edilen nitelikleri @evleaks aracılığıyla meydana çıktı.

 

HTC M8 mini’nin nitelikleri meydana çıktı
HTC’nin One serisinde de seçim ettiği mini modellerini sunma taktiğine yepyeni amiral gemisi HTC M8’de de başvuracağı biliniyordu. HTC M8 modelinin minisi durumda olan HTC M8 mini’nin nitelikleri olması beklenen nitelikleri Twitter üzerinden evlekas aracılığıyla paylaşıldı. Piyasaya Sızan özelliklere baktığımızda 4.5 ” ebatlarındaki 720p çözünürlükteki ekran ile gelmesi beklenen bu cihazda 1 .4 GHz hızında personel 4 çekirdekli Snapdragon 400 yongaseti yer alacağı dillendirilmekte . Bunun yakınında bir GB RAM ile birlikte 16 GB dahili depolama sahası yer alıyor . Bununla Birlikte microSD kart takviyesi yer alacağı dillendirilmekte .

 

13MP arka kamera ile birlikte 5MP ön kamera yer alan HTC M8 mini’de Wi-Fi a/b/g/n/ac ve Bluetooth 4.0 yer alacağı argüman edilmiş . Bunun yakınında Android KitKat 4.4.2 ile birlikte HTC Sense 6.0 arayüzü gelmesi bekleniyor. Bununla Birlikte ekran üstünde düğmelerin da olacağı dillendirilmemiş . HTC One mini’ye pekçok benzerliği yer alan HTC M8’nin Mart ayı içinde tanıtılması dolayısı ile yaz aylarına gerçek HTC M8 mini’nin tanıtılması bekleniyor. Kesinlikle bir haber olmadığını da belirtelim.

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın