146 views / 12 Ocak 2013,Cumartesi / Yorum : 0


Yeni bir ev sahibi olmak isteyenler ya da yatırımını eve yapacak olanlar için kuşkusuz en güzel semt seçeneklerinden birisi de İstanbul’un Pendik’idir. İstanbul pendik satılık daire açısından birçok alternatif içermektedir. Dairesi metrekare hesabına göre küçük olanından büyük olanına binası eski olanından yeni olanına kadar birbirinden cazip daireler ile siz de Pendik’te satılık daire adına her şeyi bulabilirsiniz. Siz satın almak istediğiniz dairenin özelliklerini kendi kafanızda belirleyin ve bizimle irtibata geçin. Size onlarca İstanbul Pendik satılık daire sunacağız.
Eğer tercihinizi kiralıktan yana kullanırsanız Pendik kiralık daire açısından da oldukça zengin bir semt. Üstelik bu güzel semtte kiralar da uygun sayılır. pendik kiralık daireler siz müşterilerini bekliyor. Satılık dairelerde olduğu gibi kiralıklarda da birbirinden farklı onlarca seçenek ile kendinize uygun bir daire pek ala bulabilirsiniz. Gelin bundan sonra Pendik sizin ve sevdiklerinizin şehri olsun. Pendik kiralık daireler ile yüzünüz gülsün.
Ancak sizin bir arsaya ihtiyacınız varsa onu da Pendik’te rahatlıkla bulabilirsiniz. Sahibinden satılık arsa pendik semtinde oldukça rövanştadır. Sahibinden olması dolayısıyla fiyat olarak daha uygun olan bu arsalara bir göz atmak istemez miydiniz? Bizce mutlaka görmelisiniz. İster bina dikin ister alışveriş merkezi ya da sizin daha farklı planlarınız varsa onu yapın. Sahibinden satılık arsa Pendik imkânları bizden tasarruf hakkı sizden.
Birbirinden farklı seçenekler için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın