1.125 views / 14 Haziran 2014,Cumartesi / Yorum : 0

  Eğer Android platformu için aksiyon dolu ve heyecanlı bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre! Pacific Rim oyunu ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Hikaye modunda 30’un üstünde görevle uzun soluklu bir heyecan yaşatacak oyun, robotların savaşını konu edinmiş. Kendimiz hazırladığımız ve güçlendirdiğimiz robotumuzla düşmanları ortadan kaldırıyoruz.

Hem karakterimizi hem de silahlarımızı geliştirebileceğimiz oyunda data mod hilesi yaparak en güçlü şekilde başlayabilirsiniz oyuna. Böylece karakterinizi geliştirmek için emek vermenize gerek kalmaz. Filmindeki senaryoya benzeyen oyun, film kadar kaliteli hazırlanmış. Etkileyici grafikleri ve hikayesiyle sizi telefona bağlayacak. 200+ MB’lık oyun Android 2.2 üzeri sürümler için hazırlanmış. Gelişmiş dövüş aksiyonları ile robotları alt etmek artık çok daha keyifli. Yeni güncellemeyle oyuna seçebileceğimiz bir robot daha eklenmiş durumda.

Böylece kendimize özgü karakter yaratma yolunda daha geniş seçimler sunulmuş oluyor. Pacific Rim APK’sını ve Data mod hilesini indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Pacific Rim Apk indir

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın