356 views / 04 Aralık 2014,Perşembe / Yorum : 0

Samsungdan Galaxy S6 Müjdesi

 

                 Samsung hiç kuşkusuz akıllı telefonlar arasında en çok modeli üreten ve aynı zamanda tasarımlarıyla tam anlamıyla dikkat çeken bir marka. Son zamanlarda Galaxy serilerine hızla devam eden Samsung, yakın zamanda Galaxy S6 modelini piyasaya süreceğinin sinyallerini verdi.

 

Marka bu model için özel hazırlık yapıyor. S4 telefonu çok konuşulmuş ve halende insanlar bu modeli gerçekten zevkle kullanıyor. Buna benzer popüler bir telefon yapmak isteyen Samsung bunun için olayı ciddi şekilde yürütüyor. Kod Adı: Proje Sıfır olan modelin yüksek donanım özelliklerinin dikkat çektiği gelen haberler arasında. Galaxy serilerinin sonuncusu olacak olan model “ EDGE” sürümüyle piyasaları sallayacak. Gelen haberlerde piyasaları sallayacak olan ve donanımsal faaliyet içinde en yoğun modelin olacağı bir telefon bizleri bekliyor olacak.

 

Samsung Galaxy S6 modelinde daha güçlü Çekirdek ve işletim hızının diğer modellerine orana katça üstün olması bekleniyor. Bunun içinde ön hazırlıkların tamamlandığı ve kısa sürede telefonun hizmet için yoğun çalışmalarla beraber piyasalarda yer alacağı gelen haberler arasında. Donanımsal özellikleri ve güçlü bir performans ortaya koyması için telefonda her türlü donanımın üst düzey olmasını insanlarda bekliyor. Böylesine ciddi performansla gelecek olan model şimdiden çok merak ediliyor. Kamera ve diğer işletim sistemindeki arayüzün nasıl bir performans özelliğinde olacağı merak konusu. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: ,

Bir Cevap Yazın