564 views / 27 Şubat 2014,Perşembe / Yorum : 0

Günümüz dünyasında akıllı aygıtlar dayanılmaz tek ihtiyaç halini almış halde . durum bu şekilde olunca aygıtlarımızda keşfedilen dahili bellekler çoğu süre yetmeyebiliyor. Bu anlamda ihtiyaçların farkında olan dünyanın en kocaman disk üreticilerinden biri olan SanDisk güncel 128 GB kapasiteli MicroSD kartını duyurdu .

 

SanDisk aracılığıyla tek an önce yaşama geçirilen bellek kartları dik depolama boyutuyla kullanıcılarına avantajlar sunuyor. Güncel ilanlan MicroSD kartlar ile çoğalış bundan ardından cihazınızda bellek problemi yaşamayacaksınız. Çoğumuz zaman içerisinde mobil cihaz ve tabletlerimize film, ezgi ve resimler yükleyip bunları daha ardından seyretmek için cihazımızın belleğinde saklıyoruz. üstelik güncel akıllı telefonlarda keşfedilen 2K ve 4K video çekim özelliklerini hesaba katarsak epeyce dik kapasiteli tek bellek kartına ihtiyaç duymamız kaçınılmaz olacaktır.

 

Firmanın tanıttığı Class10 kategorisinde ki 128 GB’lık MicroSD kart, saniyede 30 megabayt okuma hızına sahip. Bu da bellek kartınızda keşfedilen program ve dosyalarınızın daha çabuk açılmasına imkân sağlıyor. Fiyatlandırma olarak hala tek detaylı bilgi inşa edilmiş değil fakat bellek kartlarının yakın sürede piyasaya sunulması bekleniyor.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın