234 views / 18 Aralık 2014,Perşembe / Yorum : 0

sim karttaki kişileri nasıl silerim    

 

                     başlıkta belirtildiği olaya belki gülüyorsunuzdur. Sim karttaki kişiler zaten üzerine gelerek, basılı tutularak kolayca silinir diye. Ama bizim buradaki kastımız “Android” telefonların rehberinde olan numaralar. Çünkü Android cihazlarda Rehberdeki isimler tam olarak gösterilmez. Bunun içinde Rehberdeki kişileri silmek için büyük bir uğraş gerekir. Bazı zamanlarda telefon markalarına göre ne yapılırsa yapılsın asla silinmez. Bu nedenle de insanlar silmek için bazı değişik programlar gerekir. Çünkü telefonun kendi içinde silmek çok zor olur. “Google Play” üzerinden de bazı programları indirerek, kişileri silmek için program içinde sim kart okuması yaparsınız. Bu programı da sizlerle aşağı da paylaşacağız.

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gn.android.contactdeleter&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dnexus+rehberi+silme&pcampaignid=APPU_cvAIVMHAIseqO8augZgI

 

Sim karttaki kişileri silmek için, yukarıdaki program uygun olacaktır. Çünkü Adroid cihazlarda Rehberdeki kişiler gözükmeyebilir. Bunun için birde, “Rehbere giriş ve üsteki seçeneklerden kişi görünümlerini” seçerek, listenizdeki kişileri görebilirsiniz. Bu sayede de silme işlemi gerçekleşir.

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: , ,

Bir Cevap Yazın