93 views / 12 Ocak 2015,Pazartesi / Yorum : 0

Sony 2015 Yılına Damga Vuracak

 

               Yeni yılı girmesiyle beraber Teknoloji alanından da oldukça ilgi çekecek haberler geliyor.  Yani diyebiliriz ki bu yıl herkes teknolojiye ve özellikle telefona doyacak. Sony yeni bir model peşinde. Bu yeni modeli ise tam anlamıyla efsane olacak olan bir telefon sürümü. Xperia Z4 modeli üzerinde  çalışan Sony, bu serisine oldukça yenilik getirecek özellikler sunuyor.

 

Tasarım olarak modern bir telefon nasıl olur sizlere gösterecek. Kamera konusunda en üst seviyeye ve HD görüntüler nasıl yakalanır, bunlara ışık tutacak. Elle tutmak basit ve kolay olduğu gibi, telefon içindeki hassas parçalar da dikkat çekecek.

 

5.5 İnç ekran geliyor. Sony son modellerinde ekran olarak beklenilen patlamayı yapmamıştı ama bu kez gereken özellik artık geliyor. 64 Bit aktarım hızı ve işletim sistemine baktığımız zaman hızlı veri akışı da Z4 modelinde akıcı özelliklerde olacak.

 

Snapdragon 810 işletim sistemi ihtimal ediliyor. Modelin kamera özelliği tam net olarak belli değil. Yani MP olarak nasıl bir model bekliyor belli olmasa da, HD kalite ve odaklanma gücünün en üst seviyede olacağı gelen haberler arasında. Sony modelde, tasarım olarak gerçekten harika bir tasarım geliyor. İnsanlar telefonu gördüklerinde “ İşte bu süper bir tasarım” olmuş diyecek kadar beğenilecek. Sony hayranları da bu haberi duyunca eminiz ki meraklanacak ve sevinecekler. Tam çıkış tarihi belli olmasa da, Nisan veya Mayıs aylarında çıkışı bekleniyor. Sony Xperia Z4 modeli özellikleri ve detaylı model tasarımı gibi çok kapsamlı özellikleriyle beraber insanların teknoloji anlamında özlediklerini tamamen sergileyecek.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın