582 views / 16 Haziran 2014,Pazartesi / Yorum : 0


   Kaykay meraklılarına geliyor bu oyun, belki de ilk kaykay similatörü olan True Skate Android’de. Aynı kaykay sürmek gibi yetenek isteyen bir oyun olan True Skate gerçekten çok eğlenceli. Oyunu oynadıkça daha iyi oynamaya alışacak ve her türlü çılgınlığı deneyebileceksiniz. 2 parmağınızı kullandığınız oyun, 25 MB’lık küçük boyutuyla kısa zamanda yüklenebilir.

Sağ elinizle kaykayı ilerletirken fantastik hareketler yapmak içinse, sol elinizi kullanmalısınız. Etraftaki tüm nesnelerle etkileşim halinde olup daha fazla zevk alabilirsiniz. Örneğin merdivenlerden kayabilir, korkuluklara çıkabilir ve boruların üstünden atlayabilirsiniz. Oyun, kaykayı daha keyifli kullanabilmeniz için özel hazırlanmış haritalarla doldurulmuş. Böylece oyun her zaman oynanabilirliğini kaybetmeden güzel zaman geçirtiyor. Değiştirilebilen kamera ayarları ile en rahat gördüğünüz açıyı ayarlayabilirsiniz. Bu etkileyici grafiklere sahip oyunun fizik motoru da gerçekçi. Böylece saçma sapan hatalarla karşılaşmıyorsunuz. Sizi telefona yapıştıracak olan oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Android 2.3 üzeri her türlü cihazda rahatlıkla oynanabilen oyunu yüklemek için aşağıda vereceğim APK dosyasını indirin ve kurun. Artık keyifli kaykay dünyasına giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

3_true_skate 4_true_skate 5_true_skate true_skate

True Skate Android Apk İndir

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın