1.213 views / 16 Haziran 2014,Pazartesi / Yorum : 0


Aksiyona hazır olun! Orta Doğu’da geçen etkileyici konusuyla sizi içine çekecek oyun Unearthed Trail of Ibn Battuta, çok fazla görevi ile uzun süre eğlenceniz olmaya devam edecek. Sitemiz üzerinden bedava indirebileceğiniz oyun etkileyici grafiklere sahip. Böylece daha aksiyon dolu maceralar sizi bekliyor.

21 farklı dile altyazı şeklinde çevrilmiş oyunun seslendirme seçenekleri ise İngilizce ve Arapça. Hazine avcısı Faris Jawad ve kız kardeşi, bir gün ilginç bir arama ile Fas’a davet edilirler. Ünlü Müslüman düşünür İbn Battuta’nın peşinden bu eğlenceli maceraya atılan ikilinin işi hiçbir zaman kolay değildir. Peşlerindeki milis ordusunu ve antika kaçakcılarını alt etmek zorunda olan ikili bu konuda sizden yardım bekliyor. Oyunda istediğiniz aracı sürebilmeniz güzel bir özellik olmuş durumda. Ayrıca gelişmiş yakın dövüş dinamiği ile düşmanları yenmekten zevk alacaksınız.

Türkçe altyazı seçeneği ile gelen oyunu aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

Unearthed:Trail of Ibn Battuta Kurulumu için, indirdiğiniz DATA dosyasını Android/obb dizinine attıktan sonra APK’yı çalıştırmanız yeterli. Böylece aksiyon dolu maceraya giriş yapabilirsiniz.

Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-Android-Resim-1-300x168 Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-Android-Resim-3-300x168 Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-Android-Resim-5-300x168 Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-Android-Resim-8-300x168

Unearthed:Trail of Ibn Battuta v1.3 APK + DATA indir

Kaynak : Androidciyiz.net
Bir Cevap Yazın