180 views / 18 Aralık 2014,Perşembe / Yorum : 0

Youtube Çevrim Dışı Desteği Geldi

 

                        Youtube son zamanlarda kendi uygulaması içinde birçok yenilik barındırıyor. Kullanıcılarına özel bir destek vermek ve daha iyi konumda videolarını izleme şansı vermek için sürekli yenilik peşinde. Çevrim Dışı yeniliğiyle beraber insanları sevindirecek. Çünkü bu yeni uygulama devrim niteliğinde. Çevrim dışı olma sayesinde, videolarınızı Youtune kanalının size vermiş olduğu süreler içinde yeniden izleme şansını bulacaksınız. Hem de İnternetiniz olmadan. Evet yanlış duymadınız, İnternetiniz olmadan Çevrim dışı desteği sayesinde Videoları hiç takılmadan izleme fırsatı bulacaksınız. Bu özellik sayesinde, dışarıda sevdiğiniz bir şarkıyı dinlemek için İnternete gerek kalmayacak, yada arkadaşınıza bir video göstereceksiniz ama İnternet paketiniz yok. Hiç üzülmeyin! Çünkü çevrim dışı video izleme seçeneği sizinle.

 

Çevrim Dışı özelliğini insanlar tam olarak anlamayabilir. Diyelim ki evdeyken bir video veya film yada sevdiğiniz sanatçıya bakıyordunuz. Ama evden ayrılmak zorundasınız. İzlediğiniz son videoyu yolda giderken izlemek, şarkıyı dinlemek, okulda arkadaşlarına göstermek veya özel anlar için kullanım yapacak kolay bir uygulama.ancak bunun bir de dakikası var.

 

48 saat içinde Video izleme şansına sahipsiniz. Yani  kocaman bir iki gün. Sevdiğiniz videoları izleyecek, müzikleri dinleyecek ve birçok işlemi kolaylıkla yapacaksınız. Çevrim dışı özellik her Ülke de değil, şuan bazı Ülkeler de kullanılmaya başlandı.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın