Teknoloji hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Teknolojik gelişmeler ilerlerken hayatımıza birçok yenilik girmektedir. Yepyeni teknolojik ürünlerle birlikte birçok işlemi halledebilir, eğitim ve iş hayatımıza katkıda bulunabiliriz. Her geçen gün çıkan yeni bir ürün hayatımızın bir parçası oluyor ve kullanımımıza hazır oluyor. Teknolojinin hayatımızda çok büyük bir yer kapladığının kanıtı ise akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlarımızdan android işletim sistemine sahip olan telefonlar ile hayatımızı kolaylaştırıyoruz. Dünya üzerinde oldukça popüler olan android akıllı telefonlara yüklenen uygulamalar sayesinde hayatımız kolaylaşır.

Android akıllı telefonlarına indirdiğimiz uygulamalar elbette telefonun hafızasına bağlıdır. Kullandığınız android akıllı telefonun hafızası ne kadar ise o kadar uygulama yükleme kapasiteniz vardır. Uygulamalar çok fazla işimize yarasa da telefonun içerisinde oldukça yer kaplayabilir. Hal böyleyken telefonlarınızın içerisinde kullanmadığınız uygulamaları tespit etmelisiniz. Telefonunuzun uygulamalar kısmında bulunan gereksiz uygulamaları kaldırmak ise çok basit bir işlemdir. Telefonunuzun ayarlar kısmında uygulama yöneticisinde google play store uygulamasına girip istediğiniz verileri kaldırmalısınız. Bu önerim sayesinde telefonunuzun size verdiği yer yok uyarısını bir daha görmeyeceksiniz. İkinci önerim ise bir uygulama önerisi. Bu uygulamanın adı Clean Master. Clean Master uygulaması çok işlevli bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip telefonlarınızı hem virüslerden korur hem uygulama yöneticisi ile çok fazla kullanmadığınız uygulamaları tespit eder hem de akıllı telefonunuzu gereksiz dosyalardan kurtarır. Bu özelliklerin hepsi nasıl bir arada olur demeyin, oluyor.

Android akıllı telefonlar için üretilmiş ve geliştirilmiş olan Clean Master uygulamasını Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzun hafıza dolu uyarısıyla karşılaşmayacaksınız. Telefonunuzun hafızasını nitelikli bir şekilde kullanmanız için iki öneri verdim. Umarım android akıllı telefonlarınızı nitelikli bir şekilde kullanırsınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz