Yaratmak eylemi her birimizin yapmaktan hoşlandığı bir eylem değil midir? Bir şeyler yaratmak ve düzenlemek yaşamımızda bizlere iyi gelir. Yıllar ilerlemişken yaratabildiğimiz şeyler teknolojiyle birleşmiş durumda haliyle. Artık dijital dosyalar, fotoğraflar ve videolar yaratabilir hale geldik. Hal böyleyken yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlarımız var. Sonuçta artık yıl 2016 ve akıllı telefon sahibi olmayan çok az insan kaldı. Akıllı telefonların her gün özellikleri yenileniyor. Yepyeni özellikler bünyelerine ekleniyor. Çeşitli işletim sistemleri üretiliyor, markalar farklı tasarımda modeller üretiyor, değişik seçenekler ile akıllı telefonlara olan talebi arttırıyorlar.

Bildiğiniz gibi birçok akıllı telefonun işletim sistemi olan android işletim sistemi yaygın olarak kullanılmakta. Android işletim sisteminin sağladığı uygulamalar ise çok popüler. Android işletim sisteminin teknoloji mağazası olan Google Play Store sayesinde akıllı cihaza indirilen çok çeşitli uygulamalar vardır. Bu uygulamalardan biri ise Creator’dur. Android işletim sistemine özel bir uygulama olan bu uygulama sizler için oldukça caziptir. Peki bu cazip uygulama ne işe yarar? Bu uygulama sayesinde dilediğiniz bölümleri tasarlayabilirsiniz, kendi web siteniz var ise web sitenize uygulama koyabilirsiniz ve daha birçok şeyi yaratabilirsiniz. Android application creator şeklinde adlandırdığımız uygulama 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Ayrıca Android Creator sayesinde arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, video, fotoğraf gibi medyaları paylaşabilirsiniz. Dünya çapında çok popüler olan bu uygulamayı siz de mutlaka deneyin.

Android application creator’u denemeden asla karar vermeyin. Daha sayamadığım birçok hizmet veren uygulamayı mutlaka deneyin, pişman olmayacaksınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz