Zamanın ilerlemesi ile kullanmış olduğumuz cep telefonlarına her türlü uygulama gelmiş bulunmakta. Yıllar ilerledikçe de bu böyle devam edecek. Artık her türlü aranılan uygulamaları kullanmış olduğunuz cep telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz. Hele ki kullanmış olduğunuz cep telefonunuz android sistem destekli ise her türlü uygulamalardan haberdar olabilirsiniz.

Sağlığımız her şeyden önemlidir. Sağlığımız olmadan hiçbir aktiviteyi yapamamakla birlikte bazen öyle anlar gelir ki telefonumuzu bile kullanacak halimiz olmaz. Sağlıklı olmak için en başta kendimize zarar veren ve verecek olan her türlü şeyden uzak durmamız gerekir. Bunun en güzel örneği de sigaradır. Sigara içerken her çektiğimiz nefes bize zararlı olmaktadır. Yine burada bir nebze de olsa devreye android sistem destekli cep telefonları girmektedir. Sigarayı bırakmaya kararlıysanız eğer indireceğiniz sigarayı bırak uygulaması sayesinde kararlılığınız devam edecektir. Play storedan uygulamayı indirdiğiniz taktirde sigara içmeyi bıraktığınız an programı işaretlediğiniz saniyeden itibaren sigarayı bıraktığınız süreyi hesaplıyor. Aynı zamanda sağlığınızdaki olumlu değişimleri de sizlere bildiriyor. Kan basıncınızın ve nabzınızın normale döndüğünü, ciğerlerinizin temizlendiğini sizlere bildiriyor. Ayrıca maddi olarak hesabınızı da yapıyor. Sigaranın sağlığınıza olduğu gibi cebinize de çok büyük zararı var. Bu program sayesinde hem sağlığınız açısından hem maddi açıdan ne kadar karda olduğunuzu öğrenmiş olacaksınız. Ve iradenizi daha çok güçlendirecek. Siz de bu programı kullandığınız andan itibaren kendi sağlığınızı adım adım gördükçe sigaradan adete soğuyacaksınız.

Eğer kullanmış olduğunuz cihazınız android sistem destekli bir cihaz ise her türlü program ve uygulamalardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz