Zamanın ilerlemesi ile her şeyde yeni özellikler gelirken cep telefonlarında da her türlü teknolojik ürünlerde bir çığır açılmış durumda. Cep telefonlarının da artık bir sürü seçenekleri bulunmakta. Sistemsel olarak android cep telefonları daha fazla rövanşta.

Android sistemli cep telefonlarında bir sürü özellik bulunmakla birlikte birçok çeşit oyunlar da bulunmakta. Şuan rövanşta olan android oyunu ise trivia crack. Öncelikle bu oyunun biraz içeriğinden bahsedecek olursak, bilgi yarışması adı altında olan bu oyunun 6 kategorisi bulunmakta. Buraya ister facebooktan ister kullanıcı adı ile ekleyebileceğiniz arkadaşlarınız ile dilerseniz bir oyuna başlayabilir ya da dilerseniz direk meydan okuma yapabilirsiniz. 6 kategorisinden söz etmiştik, peki bu 6 kategorisinde neler var ? Coğrafya, Tarih, Spor, Eğlence, Sanat ve Bilim başlıkları altında genel sorular ile karşı karşıya gelmektesiniz. Ayrıca kendiniz de istediğiniz kategoriden soru yazıp gönderebiliyorsunuz. İşte bu güzel bilgi yarışması oyunu android sistemli cep telefonlarında kolaylıkla oynanabilmekte. Cep telefonlarınızda bulunan play storedan oyunun ismini arama butonuna yazarak ücretsiz bir şekilde wifi ya da hücresel veriyi kullanarak kolaylıkla bu uygulamayı indirebilirsiniz. Kullandığınız cep telefonunuzun android özellikli olmasından faydalanmak, eğlenceli vakitler geçirebilmek sizin elinizde. Aldığınız cihazınızın özelliklerini kontrol edip, android sistemine göre bir cihaz seçerseniz keyifli vakitler de geçirebilirsiniz. Ayrıca andorid sistemli cep telefonlarından donma yaşamadan oyun oynayabilirsiniz. Android sistemin yüklü olmadığı cep telefonlarında genellikle donma problemi yaşanmakta iken android sistemin yüklü olduğu cep telefonlarında her türlü oyunu donma problemi yaşamaksızın oynayabilirsiniz.

Sizler de android cep telefonlarınızdan play store mağazasını kullanarak dilediğiniz oyunu indirip keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.etermax.preguntados.lite


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz