21.yüzyıldayız ve bu zamanda en çok ilerleyen şeyin teknoloji olduğunu hemen hemen hepimiz biliyoruz. İşte bu ilerleyen teknoloji sayesinde herkes yeni uygulamalardan yararlanmakta. Hem yeni teknolojik ürünler ortaya çıkmakta hem de bu teknolojik ürünler için geçerli olan uygulamalar her geçen gün düzenlenip sizlere sunulmakta. Gerek yeni uygulamalarla gerekse güncellemelerle her uygulamanın yeniliklerinden yararlanabiliyorsunuz.

Cep telefonlarında aslında olmazsa olmazlardan nedir diye düşünecek olursak yüksek çoğunluğumuz oyunlardan bahsedecektir. Arkadaşlarınızla ne kadar uzakta olursanız olun, eğer kullanmış olduğunuz cihazınız android sistem destekli bir cihaz ise internete bağlı olduğunuz taktirde aynı oyunlara girerek birlikte güzel, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Çok oynanan oyunlar sıralamasında olan Temple Run oyunundan bahsedelim biraz. Yapmanız gereken sadece cihazınızı wifiye bağlamanız ya da kendi internet paketinizi kullanarak play store temple run yazarak oyunu kullanmış olduğunuz cep telefonunuza indirmeniz. Daha sonra elde edeceğiniz bir kullanıcı adı ile herhangi bir oynamak istediğiniz arkadaşınızın da kullanıcı adını yazarak arkadaşınızı oyuna ekleyebilir, birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Peki bu oyunun nasıl oynandığından da kısaca bahsedecek olursak, belirlemiş olduğunuz kullanıcı adınızla bir profil oluşturup ister internetten herhangi birileriyle isterseniz de arkadaşınızla belirlediğiniz harita üzerinden oyununuzu oynayabilirsiniz. Keyifli vakitler geçirmek istiyorsanız ve hangi oyunu oynayacağınız konusunda kararsız kaldıysanız temple run oyununu sizlere şiddetle öneririm.

Zaman ilerledi. Teknolojik ürünler aldı başını gidiyor. Sizler de bu çağdan geri kalmayınız kullandığınız cep telefonunuzun android sistem destekli olmasını tercih ediniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz