Bildiğiniz gibi teknoloji oldukça ilerledi artık 2016 yılının yarısına gelmiş bulunmaktayız. 1993 yılından itibaren Türkiye’de kullanılan internet sayesinde  teknolojiyi aktif olarak kullanabiliyoruz. Mobil şekilde internetlerimizle birlikte android işletim sistemi destekli akıllı telefonlarımızla var oluyoruz. Android akıllı cihazlar sadece telefonlar da değil artık. Birçok çeşit üretildi. Zaman nasıl hızla ilerliyorsa teknoloji de o hızla ilerliyor. 2016 yılı yarılanmışken teknolojik saatler, kulaklıklar, gözlükler ve daha nicesi piyasaya sürüldü. Artık koşu yaparken Android Wear dijital saatleri adımlarınızı sayabilir, bluetooth destekli son teknoloji kulaklıklarınızla müzik dinleyebiliyorsunuz.

Bu cihazlar piyasada birçok teknoloji sever tarafından ilgi çekerken sizlere bu android wear kapsamındaki ürünler için uygulamalar tavsiye edeceğim. Bu uygulamalar android destekli cihazların içerisindeki teknoloji market olan Google Play Store’da bulunan uygulamaları indirebilirsiniz. Bu uygulamalar; Android Wear Smartwatch, Strava Running and Cycling GPS, Google Fit, İçki su Water Drink, Glide Video Sohbet, Todolist, To Do List, Musixmatch Music Lyrics, News Republic, Ustwo Face Maker, Runtastic Koşu & Fitness, Under Armour Record, Google Keep not ve listeler, Sleep as Android. Listelediğim bazı android wear uygulamaları ile android wear cihazınızı rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Teknolojik gelişmeler sayesinde birçok eylemi yaparken teknoloji yanımızda. Okulda, koşuda, iş yerinde ve daha birçok yerde teknolojiden kopamıyoruz. İndirilen uygulamalar sayesinde hem sağlığımızı koruyoruz hem de fit kalıyoruz. Android wear ürünlerinin çoğu bu amaç için  kullanılmaktadır. Sizler de dilediğiniz uygulamayı android cihazınıza indirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz