Teknolojik gelişmeler bu kadar gelişmişken herkesin bir akıllı telefonu var. Akıllı telefonların birçok marka ve modeli bulunmaktadır. Her bireyin seçtiği telefon modeli ve markası farklı olduğu gibi işletim sistemi de farklı olabiliyor. Ben sizlere android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarla ilgili bir bilgi paylaşmak istiyorum. Paylaşacağım bilgi ise hepimizin bildiği gibi android cihazların teknoloji marketi olan Google Play Store’un oyunlar kategorisinde bulunan oyunlar. Bu oyunların bazılarını telefonumuza indirmiş olabiliriz. Eğer çocuğunuz var ise o mutlaka bu oyunlardan bazıları  hakkında bilgiye sahiptir. Çünkü biliyorsunuz ki artık çocuklar ve gençler yetişkinlerden kat kat daha çok teknolojik bilgiye sahip.

Şimdi gelelim Google Play Store’un önemli bir kategorisinde bulunan oyunlara. Bu oyunları sizin için sıralayacağım. Oyunlar kategorisini ikiye ayırmak istiyorum. İlk seçenek ücretsiz yeni oyunlar; Dream League Soccer 2016, Hungry Shark World, TRT Rafadan Tayfa Tornet, Troll Face Quest Classic, Snake.io, Disney Sihirli Dünya, Gerçek Güreş 3D, Maka, Risky Road, Acımasız Gangsterler 3D, Tank On 2 Jeep Hunter, Taichi Panda Heroes, Ateş ve Su:online. Şimdi ise ikinci seçenek ücretli oyunlar. Bu oyunları sıralarken sizler ile ücretlerini de belirttim. Ücretli oyunlar; Neo Monsters (0,59), Gravee (2,00), Çevir Gitsin Powerpuff Girls( 8,55) , Star Knight ( 2,46), Ajan Gumball (8,41), Off-Road Simulator (0,59), Offroad Drive Desert (5,73), Ninja Worm (4,99),  My Town Fashion Show (2,93).

Sıraladığım ücretli oyunların indirme bedelleri Türk lirası formatındadır. Sizler de dilediğiniz oyunu android işletim sistemleri cihazlarınıza indirebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz