Teknoloji bu kadar ilerlemişken artık telefonlarımız içerisinde teknoloji marketleri bulunmakta. Android işletim sistemine sahip cihaz kullananlar çok iyi bilir ki Google Play Store mağazasında yüzlerce çeşit uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar ile hayatı kolaylaştırmak mümkün. Yüzlerce uygulamanın içerisinde birçok işlemi yapabiliyoruz. Sözlüklerden, sosyal mecralara, çeşitli oyunlara kadar birçok şey yapmak mümkün.

Google Play Store’da ücretli ve ücretsiz uygulamalar bulunmaktadır ve bu uygulamalar çeşitli kategorilerde listelenmiştir. Sizler istediğiniz türde uygulama için ilgili kategoriye bakmalısınız. Google Play Store’da Üst Sıralar seçeneği mevcuttur. Ben sizlere Üst sıralar seçeneğinde birçok uygulama bulunmaktadır. İşte o uygulamalar; Whatsapp Messenger, Facebook, Messenger, Instagram, Trivia Crack Türkçe,360 Security Antivirüs Boost, Snapchat, slither.io, Dream League Soccer 2016, letgo 2. El Eşyaları Al ve Sat, Retrica, Candy Crush Saga, Subway Surfers, APUS Başlatıcı, Clean Master, Facebook Lite, CM Security, Google Fotoğraflar, b612, Benim Konuşan Tom’um, sahibinden.com, Vodafone Yanımda, SuperB Cleaner, Clash Royale, Bip Messenger, Piana Tiles 2, Clash of Clans, Persicope, Konuşan Tom, Ezan Vakti, Twitter, Swarm, Candy Camera, MEB E-OKUL VBS, Okey, Tango, Traffic Rider, Sweet Selfie Camera, ZUBİZU, Kaave Falı/Falcı Bacı, Youcam Makeup.

Bu uygulamalar oldukça popüler uygulamalardır. Bu uygulamaların çoğunu tanıdığınızı düşünüyorum çünkü bu uygulamalar gerçekten de indirme listelerinde üst sıradalardır. Bu uygulamalara sahip olan kişiler hem oyun oynarken hem de birçok işlemini gerçekleştirebilir. Sizler de uygulamalardan zevkinize hitap edeni seçin ve indirin.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz