Telefonlarımız olmadan bizler birer hiçiz. Evet çoğu insan için durum böyle. Akıllı telefonlarımız olmadan dışarı çıkamaz, markete bile gidemez olduk. Telefon bizler için bir güvence. Akıllı telefonlarımızın aklına kendi aklımızdan çok mu güveniyoruz? Günlük yaptığımız birçok işte akıllı telefonlarımız bizlere  yardımcı oluyor. Akıllı telefonlara yüklediğimiz uygulamalar da aklımıza gelebilecek birçok işlemi bizim yardımımızla gerçekleştiriyor. Android akıllı telefonlara indirdiğimiz uygulamalar sayesinde neler yapabileceğimiz saymakla bitmez.

Akıllı telefon kullanıcıları akıllı telefonlarını satın almadan önce birçok kriterden geçirirler. Bu kriterler onların zevkini kapsar, ilgi alanları doğrultusunda bir telefonda aradıkları özellikleri kapsar. Hal böyleyken her insanın satın alacağı telefon markası ve modeli farklıdır. Dünyadaki teknoloji devleri markalarını üretirken bir de işletim sistemi farklılıklarını ortaya koyarlar. Dünyada şu an popüler olan bir android sistemi vardır bir de İos sistemi. Bu sistemler farklı telefonlara mensup olsalar da bir İos özelliği androidde de bulunabiliyor. Bu konunun örneğini sizlerle paylaşacağım. Android cihazlara yüklenen ve yüklenmeyi beklenen birçok uygulama vardır. Bu uygulamalar android işletim sistemine bağlı olan ve teknolojik market görevi yapan Google Play Store’dadır. İos işletim sistemine sahip telefonlarda bulunan bir özellik olan imessage uygulaması artık androidde. Android işletim sistemine sahip cihazlarda imessage özelliğini kullanabilmek için Piemessage özelliğinden yararlanmalısınız. Bu özellikten yararlanmak için kullanacağınız adımlar bir internet sitesi kaynaklı. Github adı bir sistem üzerinden sunulan Piemessage imessage uygulamasını kullanmak isteyenler için bir fırsat.

Sizler de android için piemessage kullanmak istiyorsanız çeşitli araştırmaları yaparak linkleri edinin ve adımları takip ederek ilerleyin. Adımları takip ederek android cihazınızda Piemessage sayesinde rahatça mesajlaşabileceksiniz. Android cihazınız ile mesajlaşmak sizin de hakkınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz