Yıl 2016 iken teknolojik ürünler oldukça hayatımızın içerisinde yer alır. Teknoloji hayatımızın bu kadar içerisindeyken teknolojik aletleri ve onun getirdiklerini kullanmadan edemiyoruz. Her birimizin kullandığı akıllı telefonlarda ise durum böyledir. Hayatımızı kolaylaştıran birçok uygulama mümkündür. Yüzlerce çeşit uygulama vardır ve bu uygulamalar hayatımızı kolaylaştırmaya yarar. Kullandığımız android cihazlarda birçok yenilik bulunmaktadır ve kullandığımız android akıllı telefonlarda ise kişileştirme uygulamaları bulunmaktadır.

Kullandığımız akıllı telefonları kendimize ait olduğu için çeşitli duvar kağıtları uygulamalarıyla kişileştirmek isteriz. Kişileştirme için kullanılan uygulamalar şöyle;  APUS Başlatıcı, Kilit Ekranı & AppLock, ZEDGE Ringtones & Wallpapers, CM Locker Güvenlik, CM Launcher 3D Boost,Tema Whatsapp Wallpaper, duvar kağıtları QHD, HD Duvar kağıtları, Samsung Galaxy S7 Edge Tema, Hola Launcher, Benim için Duvar Kağıtları, Şeffaf Live Wallpaper, GO Başlatıcı EX Tema & Duvar kağıdı Çağlayan Canlı Duvarkağıtları,  Air Launcher, Zil Sesleri ve Duvar kağıtları, Ses Değiştirici, Black & Silver Kika Keyboard, Flaming Skull Kika Keyboard,  arama ve mesaj engelleme, Color Rain Keyboard Skin, Kilit Ekranı, C.Launcher Akıllı Başlatıcı, Nova Launcher, Rain Drops Kika Flat Theme, Güzel Tema, Earth HD Free Edition, Amazing Spider- Man 2 Live WP, ZenUl Başlatıcı- Hızlı Akıllı, GO Keyboard Sticker Emotions, Akvaryum canlı duvar kağıdı, Galatasaray Duvar kağıdı, KK Launcher, Launcher, Whatsapp için duvar kağıtları, Güzel duvar kağıtları, Candy Crush Android Theme, Akvaryum Canlı Duvar kağıtları

Bu uygulamaları kullanıp kullandığınız akıllı telefonu kişileştirmek artık çok kolay. Android akıllı telefonlarda bulunan teknoloji marketi Google play store’da bulunan birçok kişileştirme uygulaması sayesinde telefonunuzu kişileştirebilirsiniz. Kişileştirdiğiniz akıllı telefonunuzda android cihazlardaki farkı  görün ve mutlaka telefonunuzu kişileştirin. Teknolojinin faydalarından yararlanın.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz