168 views / 17 Aralık 2014,Çarşamba / Yorum : 0

Android Cihazlarda Silinen Dosyaları Geri Alma?

 

                          Silinen Dosyalar insanların adeta baş belasıdır. Bir anlık dalgınlık, akla gelmeme ve yanlış tuşa basıldığı zaman silinen dosyalar gerçekten başa bela oluyor. Android Cihazlarda özellikle bu durum çok kötü. Ancak artık güzel bir program sayesinde silinen dosyaları geri almak da mümkün oluyor. Silinen dosyaları geri döndürerek, birçok özel ve bilgi içeren dosyalarınız da geri gelmiş olacak.

 

http://www.tamindir.com/7-data-android/

 

yukarıdaki Linkte bulunan program, birçok uygulama ve dosyaları geri döndürme konusunda en güzel programlar arasında. “7 DATA Recovery” olarak bilinen bu program, kullanıcıların yanlışlıkla sildiği programları artık anından geri yükleyecek. Kolay bir kurulumu vardır. Telefonu PC’ye bağlayarak, bu konumdan da kolaylıkla eski ve silinmiş olan dosyalarınızı geri kurtarma şansına sahip olacaksınız.

 

Programın basit bir çalışma tekniği var. Zaten açıldığı zaman telefonunuzun en iyi şekilde İşlem yapması için avantaj sağlar. Eskiye ait dosyaları tespit etmek için, kendi içinde aramalar yapar. Telefonun beynine girer ve silinmiş dosyaları ortaya çıkarır. Silinen dosyaları veya uygulamaları tespit ettikçe uyarı gönderiri. Sizde almak istediğiniz resim veya diğer uygulamaları alırsınız. Dosyalarınız sizin içim çok önemliyse ve telefon için oldukça büyük bir önem taşıyorsa direk olarak cihazınıza ait olan dosyaları geri döndürün.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın