Teknoloji bu kadar ilerlemişken akıllı telefonlarımızla birçok işlem yapabiliriz. Teknolojinin ilerlemesi hayatımızın her alanını etkilerken bu durum tüm akıllı telefon sahiplerine kolaylık sağlıyor. Her bireyin zevkine göre ve aradığı özelliklere göre telefon çeşitleri değişmektedir. Sizlere android cihazlarda indirebileceğiniz bir fotoğraf ve video uygulaması olan Snapchat’ten bahsedeceğim. Snapchat uygulaması gençler arasında oldukça popülerdir. Uygulama yaptığı yeniliklerle ve yaratıcı çözümlerle gençlerin gözdesi haline geldi. Dünya üzerinde ise oldukça popülerleşti. Android cihazlarda birçok uygulama seçeneğiniz vardır. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında bulunan ve teknoloji marketi olan Google Play store  akıllı telefon sahiplerine birçok uygulama seçeneği sunmaktadır.

Snapchat uygulamasını Google Play Store’dan güvenli bir biçimde indirebilirsiniz. Güvenli olmasının yanı sıra android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara indirebileceğiniz Snapchat uygulamasını mutlaka siz de denemeli ve akıllı telefonunuza indirmelisiniz. Oldukça eğlenceli olan bu uygulama sayesinde listenizdeki kişilere fotoğraf, video, çeşitli filtrelerdeki fotoğrafları yollayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüntülü arama yapabilirsiniz. Bu görüntülü arama seçeneği ve daha birçok seçeneği ile Snapchat uygulaması oldukça popüler. Snapchat uygulaması android cihazlarda uygulama indirmenizi sağlayan Google Play Store’da ücretsiz en çok indirilen uygulamalar listesine girmiştir.

Listenin içerisinden yerini kimselere bırakmayacak olan Snapchat gençler arasında çok popülerdir. Eğlenceli, komik ve bilgi verici videolar ve fotoğraflar sayesinde Snapchat sizlere de zevk verecek. Kullanıcılar Snapchat uygulamasını çok sevdi. Sizler de bu eğlenceye katılın. İyi eğlenceler.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz