Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte her bireyin artık akıllı telefonu bulunmaktadır. Akıllı telefon sahibi olma yaşı gerçekten de çok düşmüş durumda. İlkokul düzeyindeki bir çocuk teknolojiyle o kadar iç içe ki. Sahip olduğu tabletin ve akıllı telefonun birçok özelliğini biliyor. Hatta teknoloji dehası çocukların tabletlerindeki oyunları ile telefonlardaki oyunları da farklı. O kadar çok oyun tanıyorlar ve oynuyorlar ki gerçekten ebeveynler şaşırıyor. Android işletim sistemli akıllı telefonlarda veya tablet cihazlarında çeşitli oyunların bulunduğu bir teknoloji mağazası vardır. Bu mağazanın adı Google Play Store’dur. Bu mağaza sayesinde aradığımız her uygulamayı rahatça buluyor ve kullanıyoruz. Google Play Store bizim telefonda yapabileceğimiz birçok işlemi arttırıyor ve yarar sağlıyor diyebilirim.

Peki Google  Play Store’un özellikleri nelerdir? Google Play Store sizlere aradığınız uygulamayı rahatça bulabilmeniz için kategoriler sunuyor. Örneğin Uygulamalar ve Oyunlar seçeneğin de yüzlerce oyun seçeneğiyle karşılaşıyorsunuz. Google Play Store sizlere sunduğu uygulamalar hakkın da ufak bilgiler verir, bu bilgilerin yanı sıra uygulamanın fiyatını listede gösterir. Bu seçenekleri sunan Google Play Store gerçekten avantajlı bir mağazadır. Bir diğer seçenek ise Editörün seçimi seçeneğidir. Editörün seçtiği ücretli, ücretsiz uygulamaları burada görebilirsiniz.

Güncel olarak editörün seçimi olan oyunları sizlerle paylaşmak istiyorum. Belki telefonunuza ya da tabletinize bu oyunları ve uygulamaları indirmek istersiniz. İşte editörün seçtiği oyunlardan ilk 10 tanesi; Epic Heroes War, Clash Royale, CSI: Hidden Crimes, Guardian Stone, Power Hover, EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası, Magisto Video, Dark Echo, Fast Like a Fox, Keeper Password.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz