533 views / 12 Eylül 2014,Cuma / Yorum : 0

SKYLİNE SKATERS

Dünya çapındaki bina çatıları üzerinde çatıdan çatıya kayacağınız bir oyundur. Kaykayından başka seni kurtaracak hiç bir şey olmadan binadan binaya tehlikeli atlayışlar yapacağınız bir oyun uygulaması.

Her birinin kendine özgü eşsiz yetenekleri ve numaraları olan serüvenci Kaykaycılar arasında seçimini yapabilirsin. Gizli tuzaklardan ve çatılarda etrafa dağıtılmış engellerden kaçınırken rampalardan ollie zıplayışı yapacaksın. Uyanık çatı polisi helikopterleriyle her zaman peşinde seni enselemek için engel tanımıyor ve kendini onlara yakalatmadan olabildiğince uzağa kaçman gerekiyor. En yüksek skoru elde etmek için arkadaşlarınla yarış. Müsabakanın yüksek skorlarını geçmek üzere sana avantajlar vermesi için yeni kaykayların kilidini açıp geliştirmelisin. Metrodan çık ve Ufuk Çizgisinde Kaymanın mutluluğunu yaşa. Kolay dokunmatik kontrollerle aksiyon dolu adrenalin tutkusunu yaşayacaksınız. Dünya genelindeki Ufuk Çizgilerinde Çatı Polisinden kaçacaksınız. Kendilerine özgü numaralarıyla yeni harika Kaykaycıların kilidini açacaksınız. Farklı platformlarda arkadaşlarınla yarışacaksın.

OTTOMANİA

Ottomania’da Osman Bey Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni Sultan Süleyman önderliğinde savaşacağınız bir oyun. Gülleci Hezarfen Yeniçeri Battal Gazi gibi tamamı epik kahramanlarla bir kez daha kıtaları feth etmeniz gerekecek. İlk bölümü Anadolu’da başlayacak olan macera ikinci bölüm ile Balkan topraklarındaki zorlu ve çetin savunma savaşlarıyla sürecek. Osmanlı ordularının kumandanı ol ve kazanılacak zaferlerde sende adını duyur.

Ottomania’yı oynayabılmeniz için çok tecrübeli oyuncu olmanıza gerek yoktur. Oyunumuz herkes tarafından oynanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sizin yapmanız gerekenler kazanların yerleştirmek kazanlar dolunca onların üzerine tıklayarak hoşafı toplamak ve yeterince hoşaf topladığınızda askerleri savaş alanına bırakmaktır. En başta kullanabileceğiniz asker çeşidi az sayıdadır. Ama her yeni sefere geçtiğinizde size yeni askerler verilecektir. Bunun için oyunda ilerledikçe Ottomania daha zevkli ve eğlenceli olmaya başlayacaktır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi Ottomania üç bölümden oluşmaktadır. İlk bölümü Anadolu’da geçmektedir. Burada siz Osman Bey’in gözetimi altında savaş yapacaksınız. Herkesin bildiği gibi Osman Bey Osmanlı İmparatorluğu kurmuştur. İkinci bölüm de İstanbul’u feth eden Şahin bakışlı Fatih Sultan Mehmet ile birlikte olacaksınız. Üçüncü bölümde ise düşmanların saldırılarına karşı Kartal bakışlı Sultan Süleyman ile birlikte topraklarınızı korumanız gerekecek.

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın