Arkadaşlarınıza eğlenceli bir şaka yapmak ister misiniz? Tabi bu şaka onları biraz heyecanlandırabilir, biraz da kızdırabilir. Peki, ne yapacaksınız? İlk olarak bu uygulamayı arkadaşlarınız Android işletim sistemine sahip olan cihazına gizli bir şekilde hemen indireceksiniz.

Android Ekran çatlak şakası uygulaması ücretsiz olduğu için dilediğiniz gibi hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra size birbirinden farklı 13 farklı kırılma efekti veren seçenek çıkıyor. Bu efektler sayesinde ekranın tamamen kırılmış olarak görünmesini sağlıyorsunuz. Örneğin arkadaşınızdan telefonu aldınız ve ufak bir oyun oynamak istediniz. Tam bu esnada oyunu indirip efektlerden birini verin, telefonu düşürür gibi yapın arkadaşınıza gösterin.

İşte, tam bu anda ekranı tamamen kırılmış; parça parça olmuş telefonu ile karşılaşacak olan arkadaşınızın tepkileri sanırım sizin için bir hayli eğlenceli olacaktır. Üstelik 13 farklı ekran çatlatma efekti olması ve ücretsiz olması bu şakayı herkesin yapabilmesine olanak tanımaktadır.

ekranCatlak_2 ekran çatlak

 

Android Ekran çatlak şakası ücretsiz indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz