Android Flash Player Sorun ve Çözümü

 

                    Android işletim sistemine ait olan modellerde yeniliklerin yanında bazı sorunlarda kendini gösteriyor.Güncellemeler olmasında rağmen, bazı uygulamalara bu güncellemelerin işlememesi ve sorunların devam etmesi kendini açıkça gösteriyor. O sorunlardan biri de Flash Player sorunu olarak göze çarpıyor. Bu sorun yüzünden programlara ve bazı videolara kadar erişemem sorusu meydana geliyor.

 

Sorunun ana kaynağı aslında “HTML5” sürümlerinden kaynaklı olarak meydana geliyor. Yani yeni platformlar ve Android sürümlerini desteklemeyen uygulamaların meydana gelmesi yüzünden Flash Player olarak desteklememe sorununu meydana getiriyor. Maalesef bazı uygulamalar, çoğu videolar ve diğer görsellik içeren uygulamalar Flash player olmadan çalışmıyor. Bunun içinde gündem de, Flash Player sorununun kesinlikle aşılması gerektiğinin vurgulanması şikayet olarak yansıyor. Elbette bunun çözümü var.

 

Google Play üzerinden “ Flash Player” uygulama formatı ne yazık ki kaldırıldı. İşte bu nedenle telefonlara indirilerek kolay bir şekilde kurulum söz konusu olmuyor. Ancak “APK” uzantısı olarak indireceğiniz uygulamalar sayesinde, telefonunuza bu sürümü okutmak mümkün olacak. http://www.tamindir.com/adobe-flash-player/android/ bu site üzerinden kolayca indirerek kurum yapın. APK uzantısı içinde olduğu için rahat bir şekilde kurulur ve sizde zorlanmadan Flash Player özelliğini telefonunuza yükleyerek okutmuş olursunuz. APK Haricinde bir programı maalesef telefona indirmek ve inse de kurmak hayatta mümkün değil. Tek yapılması gereken, belirttiğimiz şekilde uygulamak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz