296.212 views / 23 Haziran 2014,Pazartesi / Yorum : 9

Andorid FM Radyo programı ile internete ilişkili olmadan çevrim dışı olarak radyo kullanabilmenize olanak sağlar . Arzuladığınız mekanda ve de istediğiniz vakit telefonunuzdan radyo dinleyebilirsiniz.
Discovery Fm radyo ileFavori liste oluşturabilir sevdiğiniz kanalları kaydedebilirsiniz. Istediğiniz vakit işte bu radyolara rahatça bu listeden ulaşabilirsiniz. Temel ve ergonomik arayüzü ile beraber sizi lüzumsuz ayrıntılarla uğraşmaktan kurtaracaktır. Yazılımın arka tasarısı gözünüzü yormayacak şekilde tasarlanmıştır.
Kanallar arası bulma yoluyla arzuladığınız tarzda müzik yayını yapan kanalları inceleyebilirsiniz . Görselleştirici fonksiyonu ile beraber müzikle beraber davranış eden nesneleri takip edebilirsiniz .
Hoparlörde çalma özelliği ile radyonun sesini dışarı verebilir ve çevrenizdekilere de sevdiğiniz kanalı dinletebilirsiniz. Kulaklık girişinize bağlayacağınız ses araçlarıyla bir sürü dik miktarda sesler elde edebilirsiz

 

İntenetsiz Radyo İçin Lütfen Tıklayın : İnternetsiz Radyo Uygulaması

Andorid FM Radyo programı Discovery Fm Radyo İndir

 

                     Android Radyo uygulamaları telefonlarda müzik dinlemenin keyfini daha da arttırıyor. Discovery model telefon için  FM Radyo programını çok iyi bulmak gerekir. Şimdi aşağıda sizlere vereceğimiz Linkler üzerinden Radyolara ulaşabilirsiniz. Radyo dinlemek her zaman zevkli olmalı. İşte bu nedenle programı indirerek radyoyu daha canlı ve birçok kanalla dinleme şansını elde etmiş olacaksınız.

 

-İnternet paketiniz yok ve canınız radyo dinlemek mi? İstiyor. Artık bunu daha hızlı bir şekilde yapacaksınız.

 

– kısa yok uygulamasına tıklayarak, referanslarınızı ayarlayın ve anında binlerce kanala kadar seçkin radyolara ulaşın

 

– Yabancı kanallara da ulaşabilirsiniz. Referansları çok iyi bir şekilde ayarlayarak, radyo kanallarına ulaşın ve müzik dinlemenin keyfine varın

 

Discovery Özel Radyo uygulamasını dinlemek için kısa yoldan indirim yapabilirsiniz. Telefona kurmak şimdi daha kolay. Çünkü çok özel bir uygulama olması ve telefona indiği zaman radyo kanalları arasında daha hızlı gezinme gibi seçenekleri içinde barındırması bu yönde oldukça önemli bir yere sahip.

 

Android FM Radyo şimdi daha zevkli bir şekilde. Çünkü ekran görüntüsü olarak tüm zamanların en ilgi çekici özelliğine sahip. Kanallar daha aktif durumda. Diğer uygulamalarda çoğu özel kanal şifreleme sistemiyle çalışırken, bu radyo uygulamasında takılmadan ve şifreye girmeden tamamen sorunsuz bir biçimde çalışır.

 

Radyo içindeki kanallarından yarısından fazlası kesintisiz bir şekilde çalışır. Bu nedenle de en popüler radyoların dışında, bazı favori yabancı kanallara da ulaşmış olursunuz.

 

General Mobile Discovery Radyo Apk

Kaynak : Androidciyiz.net“Android FM Radyo (internetsiz Radyo Dinleyin)” için 9 Yorum

 1. Aylin says : Cevapla

  Referans değil frekans ?

 2. Kadir says : Cevapla

  Ferhat çıldırıyorum helal djbkskkglalvlsl

 3. Gülşah Sevük says : Cevapla

  Ben insiriyorum ama olmuyo kendi kendine durduruyor acilmiyo

 4. Kubra says : Cevapla

  Frekans yerine referans yazmislar indirsem mi kararsiz kaldım.

 5. Merve says : Cevapla

  Ben hepsini denedim olmadı. Başka varmı tavsiye edeceğiniz. Ayrıca ” Eko Radyo” diye bir uygulama gördüm. Gerçektende az internet yiyor. Fakat hiç internet yemeyen bir program yokmu

 6. T.Tekin says : Cevapla

  Program açılmıyor???

 7. fish knows says : Cevapla

  İndirdim radyo açılmıyor boşuna indirmeyin

Bir cevap yazın