Galatasaray taraftarlarına özel Android Uygulaması artık hizmetinizde.

Galatasaray TV artık uygulamamızda. Kullanıcılar diledikleri yerden GS Tv yi izleyebilecekler…

Uygulama Hakkında:

– Haberler : Uygulamada Galatasaray Spor Kulübü’nün en güncel haberlerine ulaşabilirsiniz. Uygulamayı açıp yeni haber var mı diye kontrol etmeniz gerekmiyor. Yeni haberler eklendikçe uygulama sizi bilgilendirecektir. (Bildirim almak istemeyen kullanıcılar bu özelliği kapatabilirler)

– Fikstür : Uygulamada 34 Hafta Süper Lig fikstürü bulunmaktadır. İster geçmiş maçları ister gelecek, maç programına ulaşmanız mümkündür. Hafta hafta maçlara bakıp, ilgilendiğiniz maça dokunarak o maç hakkında detayların bulunduğu maç merkezi ekranına ulaşabilirsiniz.
————————————–
Maç Merkezi Ekranında Neler Var?

*Dakika dakika oynanmış maçların istatistiklerine ulaşabilir yada şuan oynanmakta olan maçları canlı takip edebilirsiniz.
*Maç anlatım ekranından maçın canlı anlatımını okumanız mümkün.
*Maç kadrolarına ulaşabilirsiniz. Maç öncesi her iki takımında ilk 11 ve Yedek oyuncuları hakkında kesin bilgiler bu bölümdedir.
*Maç istatistikleri ekranından maç için detaylı istatistiklere ulaşabilirsiniz. Bu ekranda topla oynama yüzdeleri, isabetli paslar gibi istatistiklerin yanı sıra, maç için en çok koşan oyuncular ve maç içi en hızlı oyunculara ulaşmanız mümkündür.
————————————–

– Puan Durumu : Haftalık güncel puan durumu verilerine ulaşabilir. Bir önceki hafta ile kıyas yapan işaretlerle takımların gidişatına göz atabilirsiniz.

– Resim Galerisi : Galatasaray resimlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. Sizler için birbirinden şık ve güzel resimleri bu bölümde derledim. İncelemekte olduğunuz resmi isterseniz cihazınızın duvar kağıdı olarak ayarlamanız mümkündür.

– Galatasaray Marşları : Bu bölümde Galatasaray’ın birbirinden popüler marşlarına ulaşabilirsiniz. İster müzikleri cihazınıza indirmeden dinleyin, isterseniz de cihazınıza indirdikten sonra dinleyin seçim sizin (; Ayrıca bu bölümden dinlemekte olduğunuz marşı sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilir yada telefonunuza zil sesi olarak atayabilirsiniz.

– Galatasaray Kadrosu : Bu ekrandan Galatasaray Spor Kulübünün Futbol takımı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Her futbolcunun biyografisine, istatistiklerine ve resimlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca resimleri isterseniz duvar kağıdınız olarak atamanız mümkün.

– Galatasaray Tarihi : Tarihçe ekranından Galatasaray’ın tarihine ulaşabilir, kulübün nasıl kurulduğu, ilk arması, Ali Samiyen, şehitleri ve daha onlarca veriye bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Özetle bir Galatasaray Taraftarının bu uygulama ile takımı hakkında her türlü bilgiye ulaşması mümkündür. Eğer uygulama hakkında yeni görüş istek ve önerisi olan arkadaşlar varsa, uygulamada Menü tuşuna basarak, iletişim ekranından bana ulaşmaları mümkündür.

 

indir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz